Zbiórka Samo się popsuło - zdjęcie główne

Samo się popsuło

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

W oknach wisiały takie te.... Wiecie, takie szeleszczące deseczki ze śmiesznymi sznureczkami. Skąd mieliśmy wiedzieć, że Dużym to potrzebne? Skakaliśmy, który wyżej, jeździliśmy na ramach okien, wspinaliśmy się po tych deseczkach. Nie było to zbyt wygodne, ale ile hałasu! Ile radochy, jak ktoś leciał w dół z rozcapierzonymi łapkami! Och! Och! To było lato! A Alma! Alma mogła od śniadanka do obiadku latać za dzyndzelkiem po parapecie! Było na co popatrzeć…

A teraz Duzi lamentują, że nie ma na nowe. Że ostatnie piętro budynku. Że podobno dach cienki, czarny. Że okna na południe… Że chociaż dopiero kwiecień to już sauna w Mruczarni!

Widział kto tę saunę?

Im ciągle czegoś brakuje. Ciągle się martwią i łażą takie smutasy po Mru. Normalnie patrzeć nie można! Ciągną te swoje płaskie łapy po ziemi, szurają...

Normalnie jeść się kotom odechciewa!!!

W Mruczarni mamy 55 kotów. Tak, mieszkamy pod samym dachem. Tak, mamy okna południowe. Wyłącznie południowe. Drzwi musimy zamykać, żeby koty się nie mieszały chore ze zdrowymi, powolne z tymi szybszymi, stare z młodymi… Przeciągu zero.  

Gdy na dworze jest 20 stopni u nas robi się tropik. My jakoś dajemy radę. Jesteśmy tam przez kilka godzin dziennie, ale kotom ciężko. Dzień i noc w upale. Otwieranie okien niewiele zmienia... Boimy się co będzie, gdy nadejdzie prawdziwe ciepło.

Zeszłego lata przedszkolaki co chwilkę chorowały: katar, gorączka, katar, gorączka. Prawdopodobnie się przegrzewały. Były żaluzje, ale już zdezelowane i nieszczelne. Mruczarnia latem to najgorętsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłam.

Teraz chcemy kupić dla nich rolety z szynami. Takie specjalne, nieprzepuszczające ciepła.

Koszt z Allegro 1500 zł. Na razie kupimy na część okien, bo w pozostałych wiszą jeszcze stare rolety, które będziemy reperować.

Błagamy o pomoc. Na koncie bankowym pustki. Jedzenie kupione, leki opłacone, weterynarz leczy na zeszyt.... Rolety są na szarym końcu kolejki... 

Kotki nie poproszą. Kotki nie podziękują. 

Dlatego my w ich imieniu z całego serduszka prosimy! Pięknie prosimy! Pomóżcie!!! 

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  16.05.18
  16.05.18

  Bardzo dziękujemy za pomoc, udostępnianie zbiórki i wpłaty. Wszystkim razem i każdemu z osobna. Rolety zamontowane. Koty szczęśliwe, a my razem z nimi. Jesteście kochani. :-*

  Zdjęcie aktualizacji 15 219

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  26.04.18
  26.04.18

  Jesteście wspaniali. Macie dobre serca a dobro czynione wraca. Na pewno kotki będą mieć rolety.

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   07.05.18
   07.05.18

   Dziękujemy <3

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  13.04.18
  13.04.18

  Pomóżmy im.....nawet jak mamy niewielkie "budżety" to razem na pewno się uda :) Pamiętajmy ,że Kociopełki mają piękne futerka , ale niestety nie mogą ich "zdjąć" na lato......a może być barrrrrdzo gorąco. Pozdrawiam wszystkie Dobre Serduszka :)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   14.04.18
   14.04.18

   Bardzo dziękujemy. Też zachęcamy do pomocy. Kotki co prawda lubią ciepło, ale nie aż takie ekstremalne i agresywne jak w Mruczarni latem. Już troszkę się zebrało. Przy odrobinie szczęścia może się nam uda doprowadzić tą sprawę do końca. Dziękujemy!!!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

James Q. - awatar
James Q.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kruszynka Oliwka - awatar
Kruszynka Oliwka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anka P. - awatar
Anka P.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alessandra - awatar
Alessandra
20
Ilona - awatar
Ilona
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij