Zbiórka Muchy walczą o życie! - zdjęcie główne

Muchy walczą o życie!

1 589 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Rankiem 19 maja trafiły pod naszą opiekę kilkudniowe maluchy. 5 pyszczków. Znalezione w kartonie, zaopiekowane przed dobrych ludzi. 

Otworzyły oczy w dniu przyjazdu do nas. Wszystkie psiaki od początku były słabe i wątłe. 

W nocy z 19 na 20 maja , dwójka z nich zaczęła mieć problemy z oddychaniem. Śluzówki były blade, z trudnością łapały oddech. Patrzenie na to jak kilkudniowy maluch się dusi jest jedną z gorszych rzeczy na jakie przeżyliśmy. Pojechaliśmy do Kliniki Arka, w której została podjęta próba ratowania. Temperatura ich ciała wahała się w ciągu 15 min z 39,6 do 37 stopni. Dzieciaki nie miały od początku odruchu ssania, więc karmienie było dodatkowo utrudnione. Wystąpiły przykrucze pierwsze przednich, później tylnych łapek. Niestety dzieciaki nie reagowały na leki. Jedyną możliwością było pozwolić im odejść. 

Dzieciaki mają ok 10 dni. Pozostałą trójka dostała antybiotyk. Niestety 21.05 zaczęły się również problemy u pozostałej 3. Brak apetytu, problemy z wypróżnianiem się na zmianę z biegunką, wymioty, osłabienie. Dzieciaki prawie wcale nie ssą butelki. W moczu pojawiła się krew. Karmimy je wkrapiając po kropelce pod język, przez co występuje zwiększone ryzyko zachłyśnięcia. Maluchy są cały czas dogrzewane. Wdrożone zostało leczenie, jesteśmy z ciągłym kontakcie z weterynarzem. Walczymy o życie dzieciaków! Jest to opieka 24h na dobę. 

Baaardzo prosimy Was o pomoc finansową w kosztach leczenia i utrzymania psiaków. 

Nocne wizyty weterynaryjne, leki, podkłady higieniczne, mleko specjalistyczne itd. 

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc!!!

Pozdrawiamy, 

Fundacja GŁOS PSA 

https://www.facebook.com/Glos.Psa/

Komentarze


  • Klaudia M - awatar

    Klaudia M

    22.05.2018
    22.05.2018

    Powodzenia!

1 589 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Pat Pat - awatar

Pat Pat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Rafaello - awatar
Rafaello
600
Katarzyna Dębska - awatar
Katarzyna Dębska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia Hamerska - awatar
Basia Hamerska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwina Pawlik - awatar
Malwina Pawlik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Aneta Węglarz - awatar
Aneta Węglarz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij