Zbiórka Leczenie i rehabitacja Oliwi - zdjęcie główne

Leczenie i rehabitacja Oliwi

10 896 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Beata Jadzka - awatar

Beata Jadzka

Organizator zbiórki

Cześć,

Oliwia od pierwszych chwil musiała walczyć o życie.Urodziła się w głębokiej zamartwicy, nie umiała samodzielnie oddychać.Wykazała się ogromną wolą życia,jest z nami.Cały czas zmaga się jednak z wieloma problemami skutkami niedotlenienia.

Nie umie chodzić, siedzieć samodzielnie,mówić ,ma kłopoty z kontrolą głowy,jest spastyczna.Każdy ruch ,każda czynność wiążę się dla niej z bardzo dużym wysiłkiem.Oliwia ma również refluks żołądkowo-przełykowy , ma kłopoty z przełykaniem śliny i oddychaniem, często choruje na infekcje górnych dróg oddechowych. Boryka się z trudną i oporną na leczenie padaczką,ataki męczą ją codziennie, co znacznie wpływa na jej ogólne samopoczucie i zdrowie.

Mimo tylu kłopotów jest bardzo pogodnym dzieckiem.Chce żyć, chce się śmiać,chce się bawić i cieszyć z otaczającego ją świata.Oliwia to wesoła dziewczynka ,która uwielbia się przytulać.

Zycie wystawiło ją na ogromną próbę,codziennie musi walczyć ze sobą i ze swoim ciałem.Dzielnie ćwiczy, bardzo się stara udowadniając wszystkim,że nigdy nie można się poddawać.

Od kilku lat jednak ciało Oliwi bardzo się zmienia, spastyka bardzo jej dokucza.Skolioza III stopnia niestety bardzo szybko się pogłębia,przez co wymaga specjalnych zabezpieczeń-gorset,wózek.Jeżeli skolioza będzie nadal postępować ,nie zabezpieczymy jej  odpowiednio w   konsekwencji może powodować ryzyko uduszenia. Cały czas czekamy na decyzje w sprawie operacji kręgosłupa i założenia Pega do żywienia dojelitowego.

.Udało się  z waszą pomocą uzbierać na nowy wózek.Nasz cel został osiągnięty mimo to postanowiłam nie zakańczać zbiórki .Sami nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom związanych z chorobą Oliwi, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Celem kontynuacji zbiórki jest zapewnienie Oliwi ciągłej systematycznej rehabilitacji w warunkach domowych, której niestety nie finansuje NFZ .Koszt godziny rehabilitacji to 120 zł a Oliwia wymaga codziennych ćwiczeń.

W pomoc Oliwi zaangażowało się wiele życzliwych osób i dziękuje za każdą formę wsparcia

Zwiększamy kwotę zbiórki i zostawiamy ją otwartą, ze względu na to że Oliwią potrzebuje stałej rehabilitacji i leczenia. Za dotychczasowe wsparcie bardzo dziękujemy:)


Z całego serca Bardzo Dziękuje

P.S. Jestem mamą Oliwi .Córka wyraża zgodę na przeprowadzenie zbiórki


Aktualizacje


 • Beata Jadzka - awatar

  Beata Jadzka

  06.06.2019
  06.06.2019

  Jest już wózek dla Oliwi! Musiał być robiony na miarę, więc trzeba było trochę poczekać :)
  Kochani! Bardzo serdecznie wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za okazane wsparcie!
  Mamy nadzieję, że to dopiero początek tych dobrych zmian,nadal musimy ćwiczyć ( i to się nie zmieni),rozciągać kręgosłup i nosić gorset ale w nowym wózku siedzę o niebo lepiej .Jeszcze w trakcie okazało się że potrzebować będziemy kilku zmian ale wózek już jest i czekamy na rehabilitanta żeby nam go dobrze poustawiał ,żeby było wygodnie .Kolejny sprzęt na który czekaliśmy a - wózek nie tylko pozwoli na spacery, ale też pozwoli bezpiecznie przemieszczać sie po domu, zapewniając prawidłową postawę .
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy:)

  Zdjęcie aktualizacji 32 458

Komentarze


 • Jesse Lukawski Husaria RC - awatar

  Jesse Lukawski Husaria RC

  02.04.2019
  02.04.2019

  Oliwia Trzymamy Kciuki!!! Husaria Pomaga

  • Beata Jadzka - awatar

   Beata Jadzka - Organizator zbiórki

   02.04.2019
   02.04.2019

   💕💕💕💕💕💕💕

 • Gregory Promowicz - awatar

  Gregory Promowicz

  02.04.2019
  02.04.2019

  Trzymaj sie Olivia pozdrawiam I zycze powrotu do Zdrowia..💪❤️

 • R.M. Husaria RC - awatar

  R.M. Husaria RC

  02.04.2019
  02.04.2019

  ;)

  • Beata Jadzka - awatar

   Beata Jadzka - Organizator zbiórki

   02.04.2019
   02.04.2019

   ;)💕💕💕💕💕💕💕Dziękuje💕💕💕💕💕💕💕

 • PawełGonzoHUSARIA RC - awatar

  PawełGonzoHUSARIA RC

  02.04.2019
  02.04.2019

  Trzymam kciuki

  • Beata Jadzka - awatar

   Beata Jadzka - Organizator zbiórki

   02.04.2019
   02.04.2019

   💕💕💕💕💕💕💕

 • Darek Husaria RC - awatar

  Darek Husaria RC

  02.04.2019
  02.04.2019

  Życzę dużo zdrowia!!!

  • Beata Jadzka - awatar

   Beata Jadzka - Organizator zbiórki

   02.04.2019
   02.04.2019

   Dziękuję💕💕💕💕💕💕💕Również życzę zdrowia

10 896 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Beata Jadzka - awatar

Beata Jadzka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Kamil Top Ten Express - awatar
Kamil Top Ten Express
350
Mariya Shchur - awatar
Mariya Shchur
175
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Chamera - awatar
Monika Chamera
100
Lukasz Okula Husaria - awatar
Lukasz Okula Husaria
100
Grzegorz Galicki - awatar
Grzegorz Galicki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mirek Gajko Husaria RC - awatar
Mirek Gajko Husaria RC
200
Jesse Lukawski Husaria RC - awatar
Jesse Lukawski Husaria RC
350

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij