Zbiórka Leczenie Hope - zdjęcie główne

Leczenie Hope

1 610 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Justyna Pitura - awatar

Justyna Pitura

Organizator zbiórki

Ile jest w stanie wycierpieć jedno, małe zwierzątko? Poznajcie Hope.  Hope ma 9 miesięcy i jest kiciusiem po dużych przejściach. Po tym, jak doznała rozległego urazu czaszki na skutek upadku z rozpędzonego auta, z którego „ktoś” ją bestialsko wyrzucił- pokonała  pęknięcie czaszki z wklinowaniem do płata mózgu, wstrząs mózgu, obrzęk mózgu, krwiak śródczaszkowy. Była zapchlona, wygłodzona, ze świerzbem, malesezją, w krytycznym stanie ogólnym, z już pozapadanymi żyłami, niewydolnością organizmu, a mimo to przezwyciężyła walkę o życie, a miała zaledwie 3 tygodnie! W 60% odzyskała utracony na tydzień wzrok. Ale to nie koniec kłopotów, od początku mieliśmy problem z jej uszami- na początku miał to być zwykły świerzb, został wyleczony, później malesezja, a z jej uszami nadal było coś nie tak. Po badaniu wymazu z ucha okazało się, że Hope ma opornego na antybiotyki gronkowca złocistego z towarzystwie groźnej bakterii, również opornej na antybiotyki. Leczenie antybiotykami, kroplami, maściami nie przyniosło żadnego skutku, a stan uszu Hope się ciągle pogarsza, od niedawna przy czyszczeniu uszu zauważyłam krew. Toczy się stan zapalny, ma powiększone węzły chłonne. Ta infekcja nieleczona może doprowadzić do tego, że Hope ogłuchnie, zacznie przenosić się na inne części ciała. Już na nosku powstały  bardzo brzydkie dermatozy. Zbiórka powstała z myślą o jej leczeniu w specjalistycznej klinice, która profesjonalnie podejdzie do jej leczenia- specjalista, weterynarze interniści są bezradni, Hope nie reaguje na żadne antybiotyki. Leczenie na początku ma się opierać na szczepionkach na pobudzenie odporności- jedna szczepionka to koszt ponad 250zł, przy czy musi wybrać conajmniej 10. 

Do kliniki dojeżdżamy 140km (w jedną stronę). 

Leczenie jest bardzo kosztowne i nie jestem go w stanie sama pokryć. 

Dziękuję za każdy grosik wspomagający jej leczenie. Będzemy z Hope bardzo wdzięczne za każdą pomoc 💗

Mjej los możecie także śledzić na moim Instagramie- @mine.justine ❤️

Link do naszej historii: https://www.instagram.com/p/BsdQmiUB1ZE/?igshid=aun7zjqe2rma

Komentarze


 • 💜💜💜💜💜 - awatar

  💜💜💜💜💜

  23.06.2019
  23.06.2019

  Duuuużo zdrówka dla Hope 💜

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.2019
  22.06.2019

  Hope maluszku ile ty się nacierpisz, mam nadzieję, że już będzie dobrze.

 • Weronika Kobyłka - awatar

  Weronika Kobyłka

  22.06.2019
  22.06.2019

  💋

 • xFiki - awatar

  xFiki

  22.06.2019
  22.06.2019

  Trzymam kciuki za zdrówko małej. Obie jesteście bardzo dzielne!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Mam nadzieje, ze słoneczko kochane wróci do zdrowia ! <3

1 610 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Justyna Pitura - awatar

Justyna Pitura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 107

Oliwia - awatar
Oliwia
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Lena - awatar
Lena
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
💜💜💜💜💜 - awatar
💜💜💜💜💜
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Angelika - awatar
Angelika
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ewelina - awatar
Ewelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij