Zbiórka BAJTEK cudem uniknal Radys - zdjęcie główne

BAJTEK cudem uniknal Radys

1 515 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

Porzucony pies, wieś i ulica....

Historia jakich wiele . Bajtek został  znaleziony przypadkiem na jednej z podlaskich wsi , przypadkiem, bo Małgosia była tam przejazdem z Warszawy. Psiak miał ogrom szczęścia , bo tylko ona jako jedyna zareagowała i zaczęła szukać pomocy w niedzielne przedpołudnie. Bajtus leżał zrezygnowany , z zakrwawioną łapą ,nie wstawał , a do tego był niemiłosierny upał. 

Masa telefonów do gminy, pobliskich fundacji , schroniska...godziny szukania pomocy , bo przy próbie załadunku psa do samochodu on z bólu chciał gryźć. Po kilku godzinach przyjechał przedstawiciel gminy i psiak miał być odebrany przez hycla i zawieziony do jednej z białostockich klinik, na pytanie gdzie potem Małgosia zaniemówiła RADYSY!!!! Reakcja byla natychmiastowa NIE , bo jak można psa, przy którym siedziało się kilka godzin i szukało pomocy skazać na ten schron.


 Psa który mimo bólu lizał po rekach i był wdzięczny za wodę , którą pił z ręki , psa który patrzył błagalnie jakby wiedzial , że ty jesteś jego jedyną deską ratunku. Wiec jak przyjechał hycel z klatką to klatka z Bajtkiem znalazła się w samochodzie Malgosi i ruszyła w kilkuset kilometrową podróż do kliniki w Legionowie. Bajtek zostal przebadany i prześwietlony , aby ustalić czy jest połamany . Na szczęście chłopak łapy miał całe , głębokie rany po popogryzieniach , oraz ogromny krwiak po zderzeniu z samochodem, który trzeba było odessać

 Oprócz tego wyszło na jaw, że Bajtek ma stary śrut w klatce piersiowej , wiec kiedyś ktoś do niego strzelał. Jednym słowem łatwo chłopak w życiu nie miał. Bajtek został tydzień w klinice na obserwacji i z powodu braku odpowiedniego miejsca gdzie mogłybyśmy go umieścić( z ranami nie  mógł trafić do kojca , bo istniało ryzyko zakażenia).

 Teraz Bajtek przebywa w domu tymczasowym u cudnego młodego człowieka( to dobra wiadomość) ta gorsza to faktura za niego i dług. Pomimo bazarków jakie robimy na nasze bezdomne psy , nie damy rady opłacić same tego długu, poprostu za dużo podopiecznych i potrzeb. Mieliśmy nie brać nikogo na pokład , ale w pewnych wyjątkowych sytuacjach nie można reagować inaczej , a sytuacja należała do takich. 

Porosimy Was z całego serca o pomoc w spłacie długu za Bajtka , chłopak będzie potrzebował też szczepień i kastracji.

 Błagam pomóżcie nam aby Bajtek miał dobry, nowy start i był gotowy na nowy domek . 

Zawsze możemy na Was liczyć wraz z naszymi bezdomniakami za co jesteśmy Wam wyjątkowo wdzięczne.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.18
  06.09.18

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.08.18
  31.08.18

  Poszła drobna kwota. Powodzenia piesku

1 515 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Urszula - awatar
Urszula
5
Urszula - awatar
Urszula
5
Urszula - awatar
Urszula
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa K - awatar
Ewa K
20
od alaski - awatar
od alaski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Raus - awatar
Sylwia Raus
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij