Zbiórka BAJTEK cudem uniknal Radys - zdjęcie główne

BAJTEK cudem uniknal Radys

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

Porzucony pies, wieś i ulica....

Historia jakich wiele . Bajtek został  znaleziony przypadkiem na jednej z podlaskich wsi , przypadkiem, bo Małgosia była tam przejazdem z Warszawy. Psiak miał ogrom szczęścia , bo tylko ona jako jedyna zareagowała i zaczęła szukać pomocy w niedzielne przedpołudnie. Bajtus leżał zrezygnowany , z zakrwawioną łapą ,nie wstawał , a do tego był niemiłosierny upał. 

Masa telefonów do gminy, pobliskich fundacji , schroniska...godziny szukania pomocy , bo przy próbie załadunku psa do samochodu on z bólu chciał gryźć. Po kilku godzinach przyjechał przedstawiciel gminy i psiak miał być odebrany przez hycla i zawieziony do jednej z białostockich klinik, na pytanie gdzie potem Małgosia zaniemówiła RADYSY!!!! Reakcja byla natychmiastowa NIE , bo jak można psa, przy którym siedziało się kilka godzin i szukało pomocy skazać na ten schron.


 Psa który mimo bólu lizał po rekach i był wdzięczny za wodę , którą pił z ręki , psa który patrzył błagalnie jakby wiedzial , że ty jesteś jego jedyną deską ratunku. Wiec jak przyjechał hycel z klatką to klatka z Bajtkiem znalazła się w samochodzie Malgosi i ruszyła w kilkuset kilometrową podróż do kliniki w Legionowie. Bajtek zostal przebadany i prześwietlony , aby ustalić czy jest połamany . Na szczęście chłopak łapy miał całe , głębokie rany po popogryzieniach , oraz ogromny krwiak po zderzeniu z samochodem, który trzeba było odessać

 Oprócz tego wyszło na jaw, że Bajtek ma stary śrut w klatce piersiowej , wiec kiedyś ktoś do niego strzelał. Jednym słowem łatwo chłopak w życiu nie miał. Bajtek został tydzień w klinice na obserwacji i z powodu braku odpowiedniego miejsca gdzie mogłybyśmy go umieścić( z ranami nie  mógł trafić do kojca , bo istniało ryzyko zakażenia).

 Teraz Bajtek przebywa w domu tymczasowym u cudnego młodego człowieka( to dobra wiadomość) ta gorsza to faktura za niego i dług. Pomimo bazarków jakie robimy na nasze bezdomne psy , nie damy rady opłacić same tego długu, poprostu za dużo podopiecznych i potrzeb. Mieliśmy nie brać nikogo na pokład , ale w pewnych wyjątkowych sytuacjach nie można reagować inaczej , a sytuacja należała do takich. 

Porosimy Was z całego serca o pomoc w spłacie długu za Bajtka , chłopak będzie potrzebował też szczepień i kastracji.

 Błagam pomóżcie nam aby Bajtek miał dobry, nowy start i był gotowy na nowy domek . 

Zawsze możemy na Was liczyć wraz z naszymi bezdomniakami za co jesteśmy Wam wyjątkowo wdzięczne.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2018
  06.09.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.08.2018
  31.08.2018

  Poszła drobna kwota. Powodzenia piesku

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Marta Kuhl - awatar

Marta Kuhl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Urszula - awatar
Urszula
5
Urszula - awatar
Urszula
5
Urszula - awatar
Urszula
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa K - awatar
Ewa K
20
od alaski - awatar
od alaski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Raus - awatar
Sylwia Raus
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij