Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam serdecznie. Mam na imie Kasia mam 27 lat. Ze zwgledu na sytuacje zyciowa zostałam sama z 2 dzieci bez prawa do zasiłku. Prosze o pomoc ze wzgledu na to ze obecna sytuacja nie pozwala zostawic najmłodszego dziecka w żłobki ani na opieke bliskich kiedy pojde do pracy. Prosze o pomoc abym mogla zaczac pracowac w domu i moc realizowac sie oraz miec szanse na zapewnienie moim córka godnego zycia. Bardzo duza szansa bylo by dla mnie zakup niedrogiego samochodu i potrzebnych rzeczy do otworzenia własnej dzialalnosci. Prosze o pomoc tylko dlatego ze sama nie bede w stanie uzbierać kwoty na potrzebne materiały. Za wszelka pomoc i kazda zlotowke dziekuje z calego serca. Dziekuja rowniez moje dzieci które dzieki tej pomocy beda mialy szanse żyć tak jak na to zasluguja. 1 zl=szansa na lepsze jutro
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
