Zbiórka 35 kotów mieszka na 35 m2 ! - zdjęcie główne

35 kotów mieszka na 35 m2 !

100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Zdjęcie opisu zbiórki 35 kotów mieszka na 35 m2 !

Dobrzy ludzie

Nieopodal Łodzi, w jednym z oście­­­­n­nych miast miesz­kają dobrzy ludzie, małże­­­­ń­stwo, wraż­liwi na los zwie­­­­­rząt. Od zawsze rato­­­­­wali bezdomne, porzu­­­­­cone i niechciane koty. Zabie­­­­­rali je do domu do swoich 35 m2, dając im dach nad głową i miskę jedzenia. I tak z upływem czasu kotów, w tym małym miesz­kaniu,zamie­­­­sz­kało 35 kotów. Brako­­­­­wało środków fina­­­­n­so­­­­­wych na kastracje, więc kotki zabe­­­­z­pie­­­­­czano tylko lekami zatrzy­­­­­mu­­­­­ją­­­­­cymi ruję, a kocurów nie kastro­­­­­wano. W takim skupisku o choroby nie trudno. Koty chorują, jedne zara­­­­­żają się od drugich, a na leczenie nie ma środków. I tak koło się zamyka…

Zdjęcie opisu zbiórki 35 kotów mieszka na 35 m2 !

Tragedia rodzinna

Trafi­­­­­liśmy w to miejsce przy­­­­­pa­­­­d­kiem. Nasza wolo­­­­n­ta­­­­­riuszka odebrała telefon z prośbą o pomoc dla rzekomo ciężarnej kotki, która nie mogła się okocić. Pani była zroz­­­­­pa­­­­­czona, ponieważ jej mąż ciężko zacho­­­­­rował i krążyła między domem, a szpi­­­­­talem. Poje­­­­­cha­­­­­liśmy i zabra­­­­­liśmy wspo­­­­­m­nianą kotkę, a także najba­­­­r­dziej chorego z całego stada kocura Funia i maleńką, młodą kotkę Frotkę. Kotka, w sprawie, której Pani do nas dzwo­­­­­niła, nie była w ciąży, niestety zacho­­ro­­wała na FIPi decyzją wete­­­­­ry­­­­­narza skró­­­­­cono jej cier­pienia. 

Zdjęcie opisu zbiórki 35 kotów mieszka na 35 m2 !

Pomoc

Obecnie Funio jest pod opieką naszej Fundacji, a Frotka poje­­­­­chała już do nowego domu, ale tam na miejscu zostały jeszcze 32 koty czeka­­­­­jące na naszą pomoc. Nie jesteśmy w stanie sami udźwi­­­­­gnąć takiego ciężaru fina­­­­n­so­­­­­wego. Musimy je wszystkie wyle­­­­­czyć, odro­­­­­ba­­­­­czyć, zaszczepić, wyka­­­­­strować. Doda­­­­t­kowo zbie­­­­­ramy fundusze na karmę suchą i mokrą oraz żwirek. Następnie więk­szości z nich chcemy znaleźć nowe domy, na co obecni właści­­­­­ciele wyra­­­­­zili zgodę.

Spójrzcie na zdjęcia główne zbiórki – to nie jest foto­­­montaż. Więcej słów chyba nie trzeba… 

Zdjęcie opisu zbiórki 35 kotów mieszka na 35 m2 !

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  09.09.2016
  09.09.2016

  Mam nadzieje ze uda Wam sie pomoc tej tak dużej gromadce kociaków! Powodzenia życze! Pomagajmy kochani!

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   22.09.2016
   22.09.2016

   Dziękujemy! Staramy się z całych sił!

100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Marta - awatar
Marta
50
Dariusz - awatar
Dariusz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij