Zbiórka Pomoc dla Lili - zdjęcie główne

Pomoc dla Lili

50 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Izabela Wesolowski - awatar

Izabela Wesolowski

Organizator zbiórki

Malutka, bozaledwie ważąca 5kg sunia o imieniu Lili nie miała łatwego życia.  Zostałaznaleziona skulona na schodach przed budynkiem szkoły, przerażona zostałazabrana i zgłoszona do schroniska "Na Paluchu". W ciagu zaledwie 3tygodni od przyjęcia do schroniska Lili przeszła 2 zabiegi- zabieg sterylizacjiaborcyjnej i amputacji ogona (w wyniku silnego uderzenia został zmiażdżony wkilku miejscach i wyrwany). Podczas pobytu w szpitalu Lili miała duże problemyz załatwianiem się i bardzo często piszczała przy próbie dotyku w okoliceodbytu. W schronisku zdiagnozowano guzy w okolicy trzonu macicy i rozłożonoręce co do dalszego postępowania i rokowań. Zabraliśmy Lili do domu tymczasowego i zaczęliśmywalczyć o jej życie. Przy kolejnym usg u dr Marcinskiego okazało się, żezdiagnozowane w schronisku guzy zniknęły!! Najprawdopodobniej były to zrosty pozabiegu sterylizacji. Liczyliśmy, że od tej pory stan Lilki się poprawi izacznie normalnie funkcjonować. Niestetyna tym jej problem się nie skończył...Przy KAŻDEJ próbie załatwienia potrzebfizjologicznych ( dokładnie przy oddawaniu stolca) Lili wyje, dosłownie wyje wniebogłosy...:-( Lekarze weterynarii rozkładają ręce, nie są w stanie znaleźćprzyczyny bólu Lilusi. Pomimo wielokrotnych prób podawania leków,zmiany diety, kilku usg w celu odnalezieniaprzyczyny, Lili nadal cierpi. Dotychczasoweleczenie nie przyniosło najmniejszych efektów. Jesteśmy po kilku konsultacjachu neurologa dr Olkowskiego. Stwierdził on, iż do pełnej diagnozy w obecnejsytuacji brakuje nam dwóch kluczowych i kosztownych badań: tomografiikomputerowej i rezonansu magnetycznego (koszt 1 100 złotych). Po diagnozie będziemymogli ustalić czy Lili ma szanse jeszcze na normalne życie i czy wymagana jestoperacja. 

Lili jestpsiakiem znalezionym na ulicy, zabranym ze schroniska. Nie potrafiłachodzić na smyczy, ale bardzo szybko się nauczyła. To badzo mądra, młodadziewczynka. Nie wiemy jaki był jej los zanim na nas trafiła, ale patrzącna jej obecne problemy możemy się tylko domyślać, że jej droganie była usłana różami. Nie wiemy, być może zostala potrącona, bita, mogło sięzdarzyć  wszystko, ale tego się już nie dowiemy. Jedno jest pewneteraz Lili cierpi i możemy jej pomóc. Wiem, że wspólnie może nam sięudać.

Lilusia prosi o wsparcie i każde ,nawet najmniejsze wpłaty. 

 

Serdecznieprosimy Was o pomoc w imieniu Lili. Wasza pomoc jest niezbędna w opłaceniu badań.

 

Komentarze


  • Kati - awatar

    Kati

    18.04.2017
    18.04.2017

    Trzymam kciuki!

50 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Izabela Wesolowski - awatar

Izabela Wesolowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kowalsia - awatar
Kowalsia
20
Kati - awatar
Kati
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij