Zbiórka Pomoc maluchom - zdjęcie główne

Pomoc maluchom

103 310 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 377 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sebastian Kamiński - awatar

Sebastian Kamiński

Organizator zbiórki

Otwórzmy serca Paulina zmarła podczas cięcia cesarskiego. Sebastian został sam z maleńką córeczką i 2-letnim synkiem
Do tej tragedii doszło niedawno w Płocku. Sebastian stracił ukochaną kobietę i został sam ze zbyt wcześnie urodzoną córeczką oraz 2-letnim synkiem. Potrzebna jest pomoc, aby mógł wychować dzieci.
Sebastian nie miał w życiu lekko. Wcześnie stracił rodziców, wychowywał się w domu dziecka. To ciężkie doświadczenie nie złamało go – gdy tylko mógł, podjął pracę, z czasem wziął kredyt hipoteczny na kupno własnego mieszkania. Zamieszkał w nim z Pauliną, ukochaną kobietą, która urodziła mu synka.
Wydawało się, że wszystko układa się wspaniale – stworzyli rodzinę, wkrótce okazało się, że będą mieli drugie dziecko. Wtedy spadła na nich tragedia.
W ósmym miesiącu ciąży Paulina zaczęła źle się czuć. Pojechała do szpitala, tam podjęto decyzję o przyspieszonym porodzie przez cesarskie cięcie. Maleńka córeczka urodziła się w stanie bardzo ciężkim. Paulina zmarła na stole operacyjnym…
Córeczka wróciła już do domu z tatą. Walczy o sprawność. Sebastian otrzymał zalecenia, dotyczące rehabilitacji i konsultacji lekarskich. To duże wydatki przez wiele lat… ale konieczne, by córeczka mogła funkcjonować normalnie.
 Bliscy założyli specjalną zrzutkę, żeby pomóc mu spłacić kredyt hipoteczny, by chociaż w tym zakresie poczuł się bezpiecznie. Obecnie jest na urlopie tacierzyńskim, żeby zająć się dziećmi (synek ma zaledwie 2 latka…).
Sebastian ma 34 lata, a za sobą tragedie, które nawet ciężko sobie wyobrazić. Pomóżmy mu, każda złotówka będzie ważna.

Tekst został zaczerpnięty ze strony petronews.pl

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.2021
  01.01.2021

  Żyj z Bogiem.

 • Henryk K. - awatar

  Henryk K.

  26.12.2020
  26.12.2020

  Trzymaj się.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.12.2020
  25.12.2020

  Powodzenia

 • Ewelina Jeznach - awatar

  Ewelina Jeznach

  24.12.2020
  24.12.2020

  Trzymaj się.. Bądź dzielny dla swoich dzieci.

 • Krzysztof Łata - awatar

  Krzysztof Łata

  23.12.2020
  23.12.2020

  Trzymaj się, całym serduchem jesteśmy z Tobą i małymi

103 310 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 377 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sebastian Kamiński - awatar

Sebastian Kamiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 377

Enigma - awatar
Enigma
20
patrycja - awatar
patrycja
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioleta Łuniewska - awatar
Wioleta Łuniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anna Gawlik - awatar
Anna Gawlik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ukrainka - awatar
Ukrainka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij