Zbiórka Wiś na sznurku kundlu! - miniaturka zdjęcia

Wiś na sznurku kundlu!

Zbiórka Wiś na sznurku kundlu! - zdjęcie główne

Wiś na sznurku kundlu!

500 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Wiś na sznurku kundlu!!!


Karol. Tak go nazwałyśmy. Na   pewno nigdy wcześniej nie miał imienia, nie mówiąc o całej reszcie,  na którą zasługuje każde stworzenie. Przejeżdżałyśmy przez okoliczną wieś, po poboczu biegł on… Wrak psa. Nie miałyśmy serca, i ani jednego pomysłu gdzie go zabezpieczymy, ale nie mogłyśmy go tak zostawić. Podszedł do nas powoli, biedny chudziutki, lekko merdał ogonkiem. I się zaczęło. Ogromna zasklepiona rana po sznurku , który przeciął mu szyję, Został ślad?Nie! To nie ślad, ślad to sianiak, małe zadrapanie, a to był to czarny kawałek skóry, na nim pręgi od sznura, z przodu  jeszcze świeża krew pod szyją.  Nawet nie rozmawiałyśmy, nie komentowałyśmy, nie trzeba było nic mówić…Błagał o pomoc. Na uszach kolejne rany,a na nich  muchy. Prawe ucho rozcięte. Pyszczek na którym   widnieją  liczne czarne ślady po wcześniejszych pogryzieniach…. Pewne było tylko to, że Karol wyrwał się  piekła od okropnych właścicieli, niestety potem spotkało go drugie piekło na ulicy. Walczył o byt, o suchą kromkę chleba, koczował, walczył z innymi psami o resztki przy koszach… Był grzeczny, a my  starałyśmy się  być delikatne . Mimo wszystko  lekko merdał  ogonkiem i patrzył… a my wstrzymywałyśmy emocje. Patrzył…nie skomlał.., nie piszczał…tylko patrzył…….Było ciężko.  Decyzja?! Co robimy?- bierzemy go!Nie wiedziałyśmy gdzie, czy ktoś pomoże, czy ktoś da ,,kawałek ,budy” chociaż tymczasowo, ale nie mogłyśmy inaczej. Udało się. Na chwilę obecną Karol ma gdzie spac, żyć, ale za chwilę dobra dusza, u której przebywa wyjeżdża , a my musimy znaleźć mu ciepły dom.  Nie mamy wiele czasu, ale  nie wyobrażamy sobie, by mogło być inaczej i zrobimy wszystko, by tak się stało. Teraz mamy prośbę do Was! Jako wolontariuszki działamy same, mamy wsparcie i mądrych ludzi obok siebie, ale brakuje nam środków na podstawowe sprawy i badania.  Żeby psa wyadoptować, musimy zrobić psu szereg, badań(np. morfologia) podać odrobaczenie, odpchlenie, zaszczepić przeciwko wściekliźnie i wirusom, zaczipować i wykastrować. Nie wiemy czy jest zdrowy i ile będzie trwała jego rekonwalescencja.  Potrzebna jest również karma. Prosimy Was o pomoc!Każdy uratowany pies to szansa na  szybsze ratowanie kolejnego psiego ogonka! Im więcej pomocy z Waszej strony, tym więcej uratowanych ogonków. Pomożecie nam????

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tola Olszewska - awatar

  Tola Olszewska

  18.07.19
  18.07.19

  ...

  Zdjęcie aktualizacji 34 449

500 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
EwaLen - awatar
EwaLen
10
Dominika - awatar
Dominika
50
Basia - awatar
Basia
10
Beata Borowiecka Pietrzak - awatar
Beata Borowiecka Pietrzak
20
Marlena - awatar
Marlena
50
EwaLen - awatar
EwaLen
10
Marzena - awatar
Marzena
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij