Zbiórka Pomoc biednej rodzinie. - zdjęcie główne

Pomoc biednej rodzinie.

221 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Barszczewska - awatar

Agnieszka Barszczewska

Organizator zbiórki

(Zjęcie z zaskoczenia :))Moi rodzice (wiek 50-60 lat) mieszkają wraz z małą siostrą (7 lat) na wsi. Mimo tego, że tata ma swoją działalność oraz prowadzi gospodarkę to totalnie nie umie prowadzić swoich finansów. Zamiast skupić się na jednej rzeczy to bierze kilka na raz i dokłada, dokłada. Z kąd ... kredyty... W domu nie ma łazienki... tak.. nie ma łazienki. Do jedzenia zazwyczaj kupował kiełbasę i chleb i rzadko coś innego (masakra). W miarę możliwości staram się pomóc, ale też mam swoją 2 dziedziaczków i swoje życie. Rodzice nie są w stanie wychowywać siostry, nie potrafią dowodem jest to, że w pierwszej klasie może nie zdać do kolejnej co jest miarowane na 85 %. Dlatego złożyłam wniosek do sądu o opiekę nad siostrą. Po uwczesnych rozmowach z rodzicami. Chciałam ich odciążyć bo widziałam, że nie dają rady, bo to widać.... Ale oni mnie nie słuchali. Tata był obciążony wieloma sprawami, spał po 3 godz. albo i mniej. Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Wpadł w szok i teraz przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Był jedynym żywicielem rodziny. Ja teraz zostawiłam swoje życie i młodszego synka z babcią w innym mieście i zastępuję ojca. Jest ciężko mam 24 lata. Proszę o pomoc z całego serduszka. 


Edit: 

Dziękuję za wpłaty. Kasia jest już pod moją opieką powoli do przodu sobie radzimy. Myślę, że są osoby bardziej potrzebujące także za tydzień zamykam zbiórkę :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Agnieszka Barszczewska - awatar

    Agnieszka Barszczewska

    08.12.2020
    08.12.2020

    Witam. Dziękuję za wpłaty. Radzimy sobie :) Myślę, że już na tym etapie są osoby bardziej potrzebujące więc zamykam zbiórkę. Dziękuję :)

221 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Barszczewska - awatar

Agnieszka Barszczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij