Aktualizacja 19.01.2024
Ptyś od wtorku (16. stycznia) jest w swoim domku stałym u Pani Gosi.
Szanse na znalezienie domu dla zwykłego, dorosłego burego kocurka, są wręcz znikome, więc Pani Gosia spadła nam po prostu z nieba!
Dziękujemy też Pani Patrycji za wyprawkę dla Ptysiula :)
Dostałyśmy fakturę za kastrację, badania i pobyt Ptysia w gabinecie. I do kwoty faktury zwiększyłyśmy zrzutkę.
Ten cudowny kocurek jest już bezpieczny i nigdy nie wróci do koczowniczego życia na dworze.
Nam zostało już tylko uregulowanie faktury i będziemy wdzięczne za każdą, najmniejszą wpłatę!
------------------------------------------------------------------------------
Kocurka zgłoszono nam w największe mrozy :( Koczował pod blokiem, którego mieszkańcy, nawet nie chcieli go wpuścić do klatki czy uchylić okienko piwniczne. Przeganiali go twierdząc, że kot jest od łapania myszy i ma sobie radzić. No więc jakoś sobie radził :( Spał w opuszczonym garażu, na zewnątrz pojawiał się głównie wczesnymi popołudniami.
Jedna jedyna osoba, która przejęła się jego losem, to Pani Patrycja (ta sama, która tydzień temu czekała prawie godzinę przy Kaszy, aż ktokolwiek odbierze telefon, bo o 7 rano ani jeden gabinet w Częstochowie nie jest czynny...; Pani Patrycja mieszka w tym miejscu od niedawna, a już latem robiła co mogła dla obecnych tam kotów: wyłapała maluszki, znalazła im domy, potem złapała ich mamusię na pożyczoną od nas klatkę-łapkę, wykastrowała i również znalazła dom).
Kocurka cichaczem wpuszczała do klatki, karmiła. Ale mieszkańcy nie byli temu przychylni. Ostatnie mrozy jednak już dały chyba wszystkim mocno popalić i chcąc pomóc kocurkowi, zgłosiła się do nas.
Dziś po południu (10.01.2024) kocurka złapała i zawiozła do gabinetu weterynaryjnego. Będzie wykastrowany to po pierwsze. A że dowiedzieliśmy się, że kocurek bytował tam przynajmniej od 3 lat, więc tak naprawdę sam może mieć 4 czy nawet 7 lat, na pewno więc też sprawdzimy w jakim stanie chociażby ma ząbki; odrobaczymy go i zaszczepimy.
I jak tylko stan jego zdrowia pozwoli, trafi do domku Pani Gosi, która już na niego czeka!!! I będzie miał na imię Ptyś :)
Liczymy, że dzięki Waszej pomocy, kocurek będzie zaopiekowany pod względem weterynaryjnym i będziemy w stanie opłacić wszelkie koszty z tym związane.
Z góry bardzo dziękujemy za każdą nawet najmniejszą wpłatę.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!