Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Kochani. Kolejny raz prosimy was o wsparcie!❤️🩹POTRZEBUJEMY BUDY DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH😢😢. Jak wiecie mamy pod opieka kilkadziesiąt zwierzat. Głównie opieramy się na domach tymczasowych, zwierzęta trzymamy w swoich domach do tego wynajmujemy działkę, na której przebywaja nasi podopieczni. Kilka miesięcy temu podarowano nam 4 budy! Niestety sunia,która przyjęliśmy ostatnio ze szczeniakiem w kojcu zniszczyła nam jedna po drugiej! Podopiecznych nam przybywa, a my nie mamy dla nich schronu! Potrzebujemy zakupić porządne budy, ale niestety jest to duży koszt! Jedna porządna buda to koszt około 500 złotych! Do tego chcemy zrobić wybieg dla psiaków i oświetlenie! Niestety na miejscu nie mamy prądu ani wody, radzimy sobie bez tego. Mimo to staramy się by nasze zwierzaki miały jak najlepiej..❤️🩹 MAMY WAS TUTAJ 2️⃣2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ ! Gdyby choć cześć wpłaciła symboliczne 5️⃣ ZŁOTYCH ? ❤️🩹
Gdyby ktoś chciał dolozyc cegiełkę link do zbiórki w BIO❤️🩹
Dziękujemy, ze jesteście!🐾
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
