Dominik Kowal
Maksio juz po zabiegu dziękuje wszystkim którzy postawnowili wpłacić nawet najmniejszą kwotę dziękuje wam za to!
Jestem wam wdzięczy poniżej podaje fakturę za zabieg
Bardzo dziękuje za wsparcie wszystkim!

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam Jestem Dominik Kowal jestem właścicielem Wspaniałego rudego i przyjacielskiego psa o imieniu Maks
Zbieram pieniądze dla Maksa na operacje Zachyłku Prostnicy Prawostronnego
Problem się powiększył od jakiegoś czasu i Psiak wymaga operacji
Pieniądze zostaną wykorzystane w 100% na leczenie dla psa jak i na leki przeciwbólowe po zabiegu
Dodam że pies cierpi bardzo Lekarz weterynarii powiedział mi że operacja jest wymagana Dlatego proszę was pomóżcie każdemu z osobna będę wdzięczny nawet jak to jest anonimowy darczyńca!
Maksio jest dla mnie jak przyjaciel brat nie pozwolę mu cierpieć :(
Psiak ma juz 10 lat
Maksio juz po zabiegu dziękuje wszystkim którzy postawnowili wpłacić nawet najmniejszą kwotę dziękuje wam za to!
Jestem wam wdzięczy poniżej podaje fakturę za zabieg
Bardzo dziękuje za wsparcie wszystkim!

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
