Zbiórka Na walkę z guzem Tosi - zdjęcie główne

Na walkę z guzem Tosi

1 506 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Julia Grabas - awatar

Julia Grabas

Organizator zbiórki

TOSIA ma około 10 - 12 lat. Trafiła w nasze ręce na początku maja. Historia nie jest zbyt przyjemna. Zaczynając od najmłodszych lat, została znaleziona w Gdańsku w lesie, jako szczeniak. Ktoś wyrzucił ją do pobliskiego lasu. Została znaleziona przez kobietę, która zabrała ją do siebie do domu, opiekowała się nią przez całe swoje życie, do czasu gdy poważnie nie zachorowała. Piesek pozostawiony samemu sobie, dzielnie towarzyszył swojej dotychczasowej mamie, niestety kobieta zmarła, a opiekę przejęła jej córka, która ewidentnie nie miała czasu aby się nią zajmować. Miała swoje życie, swój dom, swoją rodzinę a piesek po prostu stanowił dla niej problem, którego jak najszybciej chciała się pozbyć. Szczęście w nieszczęściu, że trafiła akurat w nasze ręce.

Przypadkowo pod naszym blokiem, kobieta ta zaproponowała żebyśmy ją wzięły do siebie, ponieważ będzie musiała ją oddać do schroniska, bo nie ma kto się nią zajmować. Z jej jakże "przykrej" opowieści... wynikało, że pies pozostawiony samemu sobie, siedział cały w domu, wyprowadzany był maksymalnie 2 razy w tygodniu. Zapuszczony, ze skołtunioną i brudną sierścią bez żadnej miłości koło siebie. Jak się później okazało, bez żadnej opieki weterynaryjnej od przeszło kilku lat.

Po konsultacji u weterynarza diagnoza - łupież z niedożywienia, fatalny stan jamy ustnej, stany zapalne, wszystkie zęby do wyrwania w sposób operacyjny, a do tego guz w pochwie, zmiany nowotworowe...

Koszty wypisane przez veta wyglądają następująco: 

Badania krwi na czczo - koszt 89 zł

Zabieg usunięcia guza pochwy oraz zabieg sanacji jamy ustnej - koszt ok. 600 - 800 zł

Do decyzji właściciela badanie histopatologiczne guza - koszt 140 zł

Dodatkowo koszty wizyt u weterynarza przed i po zabiegu - koszt ok. 300 zł

Zalecenia wskazane przez lek. wet. Panią Dorotę Tymochowicz w Przychodni Weterynaryjnej BIAŁOBRZESKA, ul. Częstochowska 20 , 02-334 Warszawa

Jedynym sposobem, aby mogła jeszcze trochę pocieszyć się życiem i aby móc pozbawić ją bólu jest operacja wycięcia guza i usunięcia zębów, która jest niestety bardzo kosztowna, stąd nasza prośba o pomoc do Was.

Piesek jest dzielny, dochodzi do siebie, zniknął łupież, poprawiła się sierść, piesek jest weselszy i bardziej energiczny, jedynie ten ból towarzyszący mu jak kula u nogi.

Chcemy dać jej szczęśliwą starość. Nawet złotówka przybliża nas do upragnionego celu. Będziemy wdzięczne za każdą pomoc!

Marta i Julia 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Leo007 - awatar

    Leo007

    28.05.2018
    28.05.2018

    Niech moc będzie z Wami!

1 506 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Julia Grabas - awatar

Julia Grabas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
_Mia - awatar
_Mia
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magda i Łukasz - awatar
Magda i Łukasz
30
Na zdrowie - awatar
Na zdrowie
30
Natka Pietruchy - awatar
Natka Pietruchy
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij