Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.


Witam zwracam się o pomoc dla psiej rodzinki która składa się z suczki po przejściach i szczeniaczków. Ponad dwa miesiące temu przygarneliśmy sunię która była porzucona w lesie , a okazała się być szczenna ktoś wyrzucił biedną w lesie błąkała się była głodna i wychudzona no i wyczerpana to cud że ona przeżyła i 6 tygodni temu urodziła zdrowe szczeniaki staraliśmy się im zapewnić godne warunki niestety zaczyna brakować pieniędzy na karmę nie wspomnę o odrobaczeniu , szczepieniu wszystkich piesków oraz o sterylizacji i kastracji suczki i piesków jak i o czipach dlatego moja prośba o pomoc w postaci karmy i witamin dla psiaków. W tej sytuacji za chwilę nie będzie nas stać aby dać jeść zwierzakom szczeniaki są małe i słodkie same już jedzą i dokazują narazie dajemy imto co mamy ale nie jest to zbyt przystosowane dla małych szczeniąt nie mamy też dla nich odpowiednich domków więc prosimy o pomoc w zakupie karmy i najpotrzebniejszych produktów dla szczeniąt podkładów , witamin jak i też karmy każda złotówka każda pomoc się liczy błagamy więc o pomoc już nie prosimy tylko błagamy pomóżcie nam utrzymać tą rodzinkę za co BARDZO DZIĘKUJĘ
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
