Zbiórka Wojownik Kuba pokona chorobę - zdjęcie główne

Wojownik Kuba pokona chorobę

3 670 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Kuba ma 5 lat, w czerwcu 2018 roku zaczęły się jego problemy ze zdrowiem, lekki spadek masy ciała, swędząca skóra, ból nogi, długo utrzymująca się wysoka gorączka. Badania krwi wskazywały niski poziom leukocytów, ale dopiero 22 sierpnia chłopiec trafił do Kliniki w Szczecinie gdzie zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. Stwierdzono również niedoczynność tarczycy.

Nasz Mały Wojownik przyjmuje chemioterapię, która niestety niesie za sobą skutki uboczne, pojawiły się małe problemy z chodzeniem i mówieniem.

Kuba jest dopiero na początku swojej drogi do pokonania choroby, przed nim kolejne chemioterapie, badania, długa rehabilitacja…
Potrzebne będzie wsparcie, lekarstwa, opatrunki, środki do pielęgnacji skóry, dojazdy do klinik, późniejsza rehabilitacja, wszystko wiąże się z dużymi kosztami, które rodzice Kuby nie zawsze są w stanie w całości pokryć.

Razem możemy pomóc małemu Wojownikowi przebyć długą drogę do odzyskania zdrowia!

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!


Komentarze


  • Andrzej Andrzejewski - awatar

    Andrzej Andrzejewski

    17.12.18
    17.12.18

    Kubuś to puki będe mugł być z Tobą Będę z TOBĄ

3 670 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariola - awatar
Mariola
20
Edyta Życka - awatar
Edyta Życka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Tuszyński - awatar
Maciej Tuszyński
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia i Sebastian Krawczyk - awatar
Kasia i Sebastian Krawczyk
100
Andrzej Andrzejewski - awatar
Andrzej Andrzejewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij