Zbiórka Auto dla osób niepełnosprawnych - zdjęcie główne

Auto dla osób niepełnosprawnych

1 970 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Rssiron Start - awatar

Rssiron Start

Organizator zbiórki

Bardzo prosimy o pomoc w  zakupie samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Samochód, który w tym momencie posiadamy jest w złym stanie technicznym i zagraża bezpieczeństwu osób przewożonych.


Auto wykorzystywane będzie do przewozu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej na zajęcia, jak również zawodników RSSiRON "START" na imprezy sportowe.

Otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków PFRON do zakupu pojazdu. Niestety koronawirus spowodował drastyczne podwyżki aut nowych, przez co znacznie zwiększyła się kwota, której potrzebujemy - przewyższa ona możliwości naszego Stowarzyszenia, które utrzymywane jest ze składek członkowskich, darowizn i dotacji celowych. Mamy też niewiele czasu by zdobyć środki - inaczej dofinansowanie przepadnie. Zgodnie z warunkami dofinansowania musi być to auto nowe, dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.


Każda wpłata zbliża nas do celu!


Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” istnieje od maja 1991 roku i od tego czasu prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu całej Polski, jednak główne nasze działania skupiają się na osobach z Radomia i okolic. Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest rozwijanie i upowszechnianie sportu wśród osób niepełnosprawnych. Jesteśmy jedynym Stowarzyszeniem na terenie byłego województwa radomskiego, które prowadzi działalność sportową na rzecz osób niepełnosprawnych. Prowadzimy systematyczne zajęcia w sekcjach sportowych lekkiej atletyki, tenisa stołowego, podnoszenia ciężarów i bocci. Szkolimy medalistów Paraolimpiad, Mistrzostw Świata, Europy i Polski - członków Kadry Polski Osób Niepełnosprawnych.

Do naszych najwybitniejszych zawodników należą m.in.: Alicja Jeromin (Fiodorow), Justyna Kozdryk, Mariusz Sobczak, Jagoda Kibil, Mateusz Owczarek, Grzegorz Krześniak, Aleksander Kossakowski, Mariusz Czerwiński, Martyna Marchewka, Marcin Awiżeń.


Zawody sportowe, w których uczestniczą nasi zawodnicy organizaowane są na terenie całej Polski, często dowożeni są na miejsce naszym pojazdem.


Poza tym przy Stowarzyszeniu działa Warsztat Terapii Zajęciowej, którego uczestnicy codziennie dowożeni są na zajęcia.

Posiadanie sprawnego i bezpiecznego auta jest nam zatem niezbędne do realizowana naszych celów i do tego by nasi zawodnicy mogli zdobywać kolejne medale!

W przypadku, gdy nie uda nam się zebrać kwoty, która pozwoli nam skorzystać z dofinansowania PFRON zebrane środki przeznaczymy na zakup auta.

Więcej o działaniach RSSiRON "START" na stronie: www.startradom.pl


Dziękujemy! 

Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychAktualizacje


  • Rssiron Start - awatar

    Rssiron Start

    19.05.21
    19.05.21

    Nie udało nam się zebrać wymaganego wkładu własnego, ale nie poddajemy się! Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia.

1 970 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Rssiron Start - awatar

Rssiron Start

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Bugajski - awatar
Bartosz Bugajski
50
Jacek Szczygieł - awatar
Jacek Szczygieł
100
Marcela - awatar
Marcela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona - awatar
Iwona
20
Anna Jakubowska - awatar
Anna Jakubowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir Bera - awatar
Sławomir Bera
100
Małgorzata Olejnik - awatar
Małgorzata Olejnik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij