Zbiórka Dla Loli i jej maleństw - zdjęcie główne

Dla Loli i jej maleństw

1 001 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Lolitka trafiła pod naszą opiekę dwa dni przed porodem w stanie rażącego zaniedbania, wyrzucona przez ,,właściciela ", którego ciężko nam nazwać człowiekiem.

Miała tak długie pazury, że uniemożliwiały jej poruszanie się, sierść była tak mocno sfilcowana, że sunia nie widziała i każdy ruch był skrępowany.

Została porzucona w momencie, gdy najbardziej potrzebowała opieki i bezpieczeństwa.

Na sterylizację aborcyjną jest już za późno i lekarz jej odmówił.

W tym momencie Lolitka rodzi, przez długich już 6 godzin . W zasadzie to rodzimy razem,ponieważ ona po 3 porodzie opadła nam całkowicie z sił .

Maluszków jest już 5 i wciąż wyczuwamy w brzuszku kolejne .

Niektóre reanimowaliśmy i żyją na szczęście wszyscy .

Wiemy jak ogromny spoczywa na nas obowiązek zapewnienia strasznie chudej Loli odpowiedniej karmy, by mogła wychować zdrowe dzieci . 

Musimy również dołożyć wszelkich starań, by uzbierać odpowiednią kwotę na sterylizację oraz pieniążki na szczepienia i zachipowanie szczeniąt .

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie .

Nikt z nas nie marzył o tym, by urodził się kolejny miot bezdomnych psów , nikt również nie chciał by sunia zaszła w ciążę .

Jednak musimy zmierzyć się z zaistniałą sytuacją i zrobić wszystko, by zadbać o całą Rodzinę .

Bardzo prosimy o pomoc . 

Komentarze


 • Adam Czarnecki - awatar

  Adam Czarnecki

  22.10.18
  22.10.18

  Kolejny szczęśliwy finał zbiórki 😊

 • Karolina - awatar

  Karolina

  23.06.18
  23.06.18

  Oby wszystko ułożyło się pomyślnie ;)

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   23.06.18
   23.06.18

   Bardzo mocno DZIĘKUJEMY ❤❤❤

1 001 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Adam Czarnecki - awatar
Adam Czarnecki
50
Joanna Korzeniowska-Klaja - awatar
Joanna Korzeniowska-Klaja
50
Angelika Szołczyńska - awatar
Angelika Szołczyńska
50
Sylwia Kowalewska - awatar
Sylwia Kowalewska
20
Sandomierz ❤️ - awatar
Sandomierz ❤️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna.K. - awatar
Krystyna.K.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Pati Herman - awatar
Pati Herman
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij