Zbiórka Dla Loli i jej maleństw - zdjęcie główne

Dla Loli i jej maleństw

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Lolitka trafiła pod naszą opiekę dwa dni przed porodem w stanie rażącego zaniedbania, wyrzucona przez ,,właściciela ", którego ciężko nam nazwać człowiekiem.

Miała tak długie pazury, że uniemożliwiały jej poruszanie się, sierść była tak mocno sfilcowana, że sunia nie widziała i każdy ruch był skrępowany.

Została porzucona w momencie, gdy najbardziej potrzebowała opieki i bezpieczeństwa.

Na sterylizację aborcyjną jest już za późno i lekarz jej odmówił.

W tym momencie Lolitka rodzi, przez długich już 6 godzin . W zasadzie to rodzimy razem,ponieważ ona po 3 porodzie opadła nam całkowicie z sił .

Maluszków jest już 5 i wciąż wyczuwamy w brzuszku kolejne .

Niektóre reanimowaliśmy i żyją na szczęście wszyscy .

Wiemy jak ogromny spoczywa na nas obowiązek zapewnienia strasznie chudej Loli odpowiedniej karmy, by mogła wychować zdrowe dzieci . 

Musimy również dołożyć wszelkich starań, by uzbierać odpowiednią kwotę na sterylizację oraz pieniążki na szczepienia i zachipowanie szczeniąt .

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie .

Nikt z nas nie marzył o tym, by urodził się kolejny miot bezdomnych psów , nikt również nie chciał by sunia zaszła w ciążę .

Jednak musimy zmierzyć się z zaistniałą sytuacją i zrobić wszystko, by zadbać o całą Rodzinę .

Bardzo prosimy o pomoc . 

Komentarze


 • Adam Czarnecki - awatar

  Adam Czarnecki

  22.10.2018
  22.10.2018

  Kolejny szczęśliwy finał zbiórki 😊

 • Karolina - awatar

  Karolina

  23.06.2018
  23.06.2018

  Oby wszystko ułożyło się pomyślnie ;)

  • OTOZ Animals Oddział Słupsk - awatar

   OTOZ Animals Oddział Słupsk - Organizator zbiórki

   23.06.2018
   23.06.2018

   Bardzo mocno DZIĘKUJEMY ❤❤❤

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Adam Czarnecki - awatar
Adam Czarnecki
50
Joanna Korzeniowska-Klaja - awatar
Joanna Korzeniowska-Klaja
50
Angelika Szołczyńska - awatar
Angelika Szołczyńska
50
Sylwia Kowalewska - awatar
Sylwia Kowalewska
20
Sandomierz ❤️ - awatar
Sandomierz ❤️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna.K. - awatar
Krystyna.K.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Pati Herman - awatar
Pati Herman
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij