Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Mam 20 lat, a moim największym marzeniem jest wyleczyć swoje zęby i nałożyć aparat na zęby. W tym wieku powinnam się najwięcej bawić, korzystać z życia a boję się nawet rozmawiać. Strasznie się tego wstydzę gdy muszę otworzyć usta. Moje zęby są w strasznym stanie. Mam wrażenie że każdy na nie zwraca uwagę. Wielokrotnie byłam z tego powodu wysmiewana. Mój tragiczny stan uzębienia powoduje także ból w trakcie jedzenia a co za tym idzie coraz mniej jem. Niestety jak każdy z nas wie dentysta jest bardzo drogi a zwłaszcza założenie aparatu na zęby. Nie stać mnie na to. Pochodzę z ubogiej rodziny więc większość moich pieniędzy przeznaczam dla nich. Jeśli tylko jesteś w stanie i chcesz przeznaczyć dla mnie chociaż 1zl to będę bardzo wdzięczna i los ci to wynagrodzi.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
