Zbiórka . Na aparat na zęby - zdjęcie główne

. Na aparat na zęby

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Aleksandra Myszak - awatar

Aleksandra Myszak

Organizator zbiórki

Mam 20 lat, a moim największym marzeniem jest wyleczyć swoje zęby i nałożyć aparat na zęby. W tym wieku powinnam się najwięcej bawić, korzystać z życia a boję się nawet rozmawiać. Strasznie się tego wstydzę gdy muszę otworzyć usta. Moje zęby są w strasznym stanie. Mam wrażenie że każdy na nie zwraca uwagę. Wielokrotnie byłam z tego powodu wysmiewana. Mój tragiczny stan uzębienia powoduje także ból w trakcie jedzenia a co za tym idzie coraz mniej jem. Niestety jak każdy z nas wie dentysta jest bardzo drogi a zwłaszcza założenie aparatu na zęby. Nie stać mnie na to. Pochodzę z ubogiej rodziny więc większość moich pieniędzy przeznaczam dla nich. Jeśli tylko jesteś w stanie i chcesz przeznaczyć dla mnie chociaż 1zl to będę bardzo wdzięczna i los ci to wynagrodzi. 

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Aleksandra Myszak - awatar

Aleksandra Myszak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail