Zbiórka Odmieńmy wspólnie los Pawła - miniaturka zdjęcia

Odmieńmy wspólnie los Pawła Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odmieńmy wspólnie los Pawła - zdjęcie główne

Odmieńmy wspólnie los Pawła

47 075 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 917 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Ert-Eberdt - awatar

Joanna Ert-Eberdt

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Ert-Eberdt, Pawła znam od 37 lat i obserwuję stopniowe pogarszanie się jego losu. Przeżył wiele życiowych dramatów i przetrwał chyba tylko dzięki pogodnemu usposobieniu oraz doraźnej pomocy znajomych.  Ostatnio jednak  sytuacja na tyle się pogorszyła, że nasza pomoc nie wystarcza. Dlatego postanowiłam  zwrócić  się do szerszego grona ludzi dobrej woli, zainteresować media i założyć zbiórkę.

Film Michała pokazuje dramatyczną sytuację Pawła,  z powodu której uznałam, że koniecznie trzeba mu pomóc, gdyż sam nie jest już w stanie o siebie zadbać  i żyje poniżej progu ubóstwa. Nie skarży się na swój los i nie domaga się niczego dla siebie lecz jest mu coraz ciężej i obawiam się o jego życie.

Zebrane pieniądze będą zabezpieczeniem jego podstawowych potrzeb (jedzenie, leki, opał, ubrania, media). Wierzę, że dzięki serdecznej pomocy uda się zapewnić Pawłowi godne warunki życia. Obecnie mieszka sam w budynku przeznaczonym do rozbiórki , nie ma wody, ogrzewania, lokal nie był odnawiany od ponad 40 lat. Ze względu na przebyte operacje i ogólny stan zdrowia Paweł nie może pracować i nie zarabia. Zasiłek z MOPS-u  w wysokości  400 zł miesięcznie (!), przyznawany wg uznania pracownika, w dodatku często wypłacany z 2-3 tygodniowym opóźnieniem,  nie wystarcza. Tuż przed emisją filmu Paweł trafił do szpitala z powodu kolejnego ataku choroby reumatycznej, trudno mi sobie nawet wyobrazić jego powrót i mieszkanie w obecnych warunkach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jerzy cz - awatar

  Jerzy cz

  18.09.2022
  18.09.2022

  Trzymam kciuki

 • Adam Karasiński - awatar

  Adam Karasiński

  30.08.2022
  30.08.2022

  Niewiele ale na odnowienie Pana pasji do robienia placków powinno wystarczyć. Życzę zdrówka i duzo szczęścia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2022
  25.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.08.2022
  14.08.2022

  Dobrze Panu z oczu patrzy. Widać jeszcze dużo siły. To jest skandal jak państwo polskie zamiast dbać o takich ludzi jak Pan wydaje miliardy na roszczeniowych emigrantów z Ukrainy. Z nadzieją czekam na narodowy rząd polski. Dużo zdrowia Panie Pawle.

 • Krystyna Brzozowska - awatar

  Krystyna Brzozowska

  11.08.2022
  11.08.2022

  Bedzie dobrze Panie Pawle. Ludzie dobrej woli odmienia niedobry los

47 075 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 917 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Ert-Eberdt - awatar

Joanna Ert-Eberdt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 917

Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Lena - awatar
Lena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Kasia:) - awatar
Kasia:)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij