Zbiórka Dla Daniela Dzika - zdjęcie główne

Dla Daniela Dzika

83 104 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 947 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Krzysztof Bukowski - awatar

Krzysztof Bukowski

Organizator zbiórki

Zbiórka jest dedykowana rodzinie Daniela Dzika.

Daniel uległ poważnemu wypadkowi w pracy w Norwegii i znajduje sie obecnie w szpitalu w Bergen. Pomóżmy rodzinie Daniela w tym trudnym czasie, dajmy jej nasze wsparcie.

Najblizsi Daniela wiedzą o tej zbiórce i zgadzają sie na nią.  

Wpłaty zawierające treści obraźliwe dla kogokolwiek będą natychmiast zwracane na konto wpłacającego. 

...........................................................................

The fundraising is dedicated to the family of Daniel Dzik.

 Daniel suffered a serious accident at work in Norway and is currently in a hospital in Bergen.  Let's help Daniel's family in this difficult time, let's give them our support.

 Daniel's closest family know about this fundraiser and agree to it.

 Contributions containing content offensive to anyone will be immediately returned to the account of the contributor

Aktualizacje


 • Krzysztof Bukowski - awatar

  Krzysztof Bukowski

  25.04.2023
  25.04.2023

  Na samym początku chciałbym wszystkich przeprosić, że będę nadużywał słów „ niesamowite” oraz „wspaniałe”. Bo w tej historii wszystko jest takie właśnie, choć mogło mieć zupełnie inne zakończenie.
  Raz jest lepiej raz jest gorzej. Proces zdrowienia – w zasadzie tak już można ten stan z wielką dozą ostrożności nazywać – jest skomplikowany i na pewno będzie jeszcze długi. Zdarzają się lepsze dni ale i zdarzają się powroty na intensywna terapię. Możliwe że będzie potrzebny jakiś przeszczep w przyszłości. Ale Daniel to twardy gość i przy niesamowitym wsparciu wspaniałej rodziny codziennie skutecznie podejmuje wyzwanie do powrotu do zdrowia.
  „Dziękujemy za okazane wsparcie, słowa otuchy. To dla nas znaczy ogromnie wiele znaczy. Przed nami ciężka i długa droga do pełnej sprawności. Dobrze wiedzieć, że w ciężkich chwilach wokół nas są niesamowicie dobrzy ludzie.
  Daniel z rodziną. ‘’
  Tuż po wypadku idąc za głosem serca i potrzebą wsparcia założyłem zbiórkę w celu wsparcia Daniela. Pierwsza wpłata dla na konto Pomagam.pl miała miejsce 19.01, a już po 6 dniach pierwszy przelew został wykonany na prawie 70 tysięcy - wtedy gdy potrzeby i niepewność były największe. W pierwszym odruchu gdy zbiórka była zakładana – ustawiłem poziom na 20 tyś PLN. Spodziewałem się, że próg zostanie szybko osiągnięty ale nie tak szybko jak to nastąpiło. W ciągu paru godzin zebraliśmy te pieniądze. Pomyślałem jednak wtedy – dlaczego nie pozwolić ludziom na dalsze wsparcie skoro tak wiele osób chciało wesprzeć Daniela i jego rodzinę w tych trudnych godzinach, dniach, tygodniach. Wiele osób wciąż się dopytywało jak i gdzie można wpłacić pieniądze. I wtedy znów – w ciągu paru dni zebraliśmy 40 tysięcy. Po prostu WOW. I znów tak jak poprzednio w takiej sytuacji po prostu nie mogłem nie zatrzymać wsparcia. Za namową Arkadiusz Waszak ustawiłem ostateczny próg składki na nieosiągalne wówczas 80 tysięcy złotych, ale po jakimś czasie i ta kwota została przekroczona. Wpłacali znajomi, rodzina, przyjaciele, zupełnie obcy ludzie. Polacy, Norwedzy, Litwini, Rumuni, Niemcy i wiele innych narodowości. Wpłaty płynęły od ludzi z miejsca pracy i miasta rodzinnego w Polsce. W naszej małej społeczności na Mongstad prawie nikt nie pozostał obojętny. Pracownicy Beerenberg, COOR (kantyna, recepcja oraz obsługa), Veltec, Kaefer, Equinor, Norva i innych firm , a także wiele osób z Lindås, Radøy, Austerheim, okręgu Vestland wpłaciło datki. I znów - po prostu niesamowite. Niesamowite wsparcie płynące z Waszych serc.
  Link do akcji został udostępniony 1 896 razy a na konto wpłynęły 945 wpłaty.
  Ostatecznie zebraliśmy ogromną kwotę 82 904 zł z założonych 80 000 zł.
  Pieniądze ze zbiorki zostały wypłacone w trzech transzach przelewem bezpośrednio z konta Pomagam.pl na konto Natalii Dzik

  Zdjęcie aktualizacji 118 972

Komentarze


 • Karol Teusz - awatar

  Karol Teusz

  29.01.2023
  29.01.2023

  Dużo zdrowia

 • halina krystyna zakrzewska - awatar

  halina krystyna zakrzewska

  27.01.2023
  27.01.2023

  POMAGAJMY

 • SEG Scaffolding & Construction Services GmbH - awatar

  SEG Scaffolding & Construction Services GmbH

  26.01.2023
  26.01.2023

  Gute Besserung von alte Freunde

 • Rusztowaniowiec ze Stord - awatar

  Rusztowaniowiec ze Stord

  25.01.2023
  25.01.2023

  Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Łukasz Pietrzyk - awatar

  Łukasz Pietrzyk

  25.01.2023
  25.01.2023

  Zdrówka!

83 104 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 947 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Krzysztof Bukowski - awatar

Krzysztof Bukowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 947

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Genowefa Kobylarz - awatar
Genowefa Kobylarz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł R..... - awatar
Paweł R.....
5
Andrzej Wlodarczyk - awatar
Andrzej Wlodarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij