Zbiórka BIEDA- wiejskie suczki i kocice - zdjęcie główne

BIEDA- wiejskie suczki i kocice

2 600 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

7.7.2022 Kajtuś piesek z wiejskiego gospodarstwa, który notorycznie udaje sie na wycieczki po wsi, został wykastrowany w Lecznicy Centaur w Mielcu.

30.6.2022 kolejne faktury za zabiegi kastracji splywają. Prosimy o wsparcie zbiórki.

🛑 25.6.2022 

Kolejne zabiegi zrobione - 2 suczki : matka i córka ze stada psow kolo Mielca

FAKTURA ZA 2 PONIŻSZE SUCZKI 0=- W POMARANCZOWYCM UBRANKU MIX OWCZAREK I W JASNYM UBRANKU KUNDELEK 

🛑  Kolejna suczka z lancucha juz po sterylce 

I jeszcze jedna potrzebująca suczka - już po zabiegu 

🛑 23.5.2022 pomoglismy w kastracji aborcyjnej suczki, która kolejny miot szczeniat miała ze swoim własnym synem. Nie moglismy pozwolić, zeby suczka urodziła miot kazirodczy. Sunia jest juz po zabiegu.

💚 PROSIMY PAŃSTWA O WSPARCIE NASZEJ ZBIÓRKI 💚 


🛑 2.5.2022 zaczynamy kastrację kotów pod opieką niepełnosprawnego pana z terenu byłego PGR.  Tam jest całe byłe osiedle po PGR, masa kotów, on biedak dokarmia, inni się śmieją. Kotki rodzą w jakichś szopach, małe umierają, trzeba  tam ogarnąć, bo to trwa latami, nikogo nie obchodzi.

🛑 28.4.2022 - kolejna suczka po zabiegu kastracji. Już nie będzie rodzić niechcianych szczeniąt. Z tego samego gospodarstwa na zabiegi skierowaliśmy 2 kocice, które non stop rodziły. 

Karma dla tych wiejskich zwierzaków przekazana przez nas

🛑 25.4.2022 Kolejne zgłoszenie, kolejne psy z terenów wiejskich, które potrzebują odrobaczenia, odpchlenia, odkleszczenia, szczepień i kastracji. Psy NIGDY nie były u weterynarza.

Psy są bezpieczne, ale muszą byc ogarnięte weterynaryjnie. 

5.4.2022

Jak co tydzień pojechaliśmy w tereny wiejskie, żeby pomóc potrzebującym zwierzętom. Może się komuś wydawać po co tak jeździmy? Przecież mamy XXI wiek każdy pies i kot powinien mieć odpowiednią opiekę, wikt i miejsce do spania. Jednakże rzeczywistość jest daleka od tego, do czego większość z nas jest przyzwyczajona, nie jest tak różowo. Wręcz można stwierdzić, ze jest tragicznie! Mamy kilka miejsc, które wymagają regularnych wizyt, właściciele sobie nie radzą, są w nieciekawej sytuacji materialnej. Tak też było i dzisiaj. Z tej wyprawy przywieźliśmy 1 suczkę, po wielokrotnym szczenieniu, 1 kocicę (prawdopodobnie w ciąży, też po wielu porodach), oraz 2 kocurki.

Ta zbiórka ma na celu zebranie środków na zabiegi kastracji. Szacujemy koszt dla suczki ok. 400-500 zl, kocicy ok. 200-250 zł z przechowaniem, oraz 2 x ok.140 zł za kocurki. Do tego przydałoby się zwierzaki porządnie odrobaczyć preparatem Advocate/Broadline, ponieważ NIGDY nie były odrobaczane, a dodatkowo koty mają świerzb w uszach.  Koszt kolejne 250-300 zl ( po ok. 50-65 zl za pipetę).

Poprosilismy lecznicę, zeby podczas zabiegów sterylizacji/kastracji zrobiono przegląd jamy ustnej zwierząt, czyszczenie uszu, to może wygenerować dodatkowe koszty.

Kocica i suczka będą musiały zostać w lecznicy minimum 3 dni po zabiegu.

Kocurki wrócą do swojego gospodarstwa.

Oceniamy koszt całej akcji na ok. 1200-1500 zł.

W drodze do lecznicy

ZWIERZAKI SĄ JUŻ W LECZNICY - JUTRO BĘDĄ ZABIEGI. Po otrzymaniu faktury za leczenie wstawimy ją do zbiórki. 

8.4.2022 suczka i 2 kocurki są już w domu. Dziś wykonaliśmy zastrzyk suczce. 

Pies jest też już po kastracji, jutro wraca do domu wraz z kocicą. 


PIES

SUCZKA - ZASTRZYK ZNIOSŁA DZIELNIE

ZOSTAŁA TEŻ ODROBACZONA

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Pozwólmy tym zwierzakom żyć pełnią szczęscia, bez ciąglych cieczek, rujek, porodów, karmienia niechcianego przychówku, bez pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych.

Aktualizacje


 • FUNDACJA ANIMALS MIELEC - awatar

  FUNDACJA ANIMALS MIELEC

  05.07.2022
  05.07.2022

  4.7.2022

  Prosimy o wsparcie zbiorki, mamy 2 faktury do zaplaty: 900 zl i 1776 zl.

  Bardzo dziękujemy za każdą wplate.

  Zdjęcie aktualizacji 97 723

2 600 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika R - awatar
Monika R
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Figat - awatar
Ewa Figat
30
Paulina - awatar
Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij