Zbiórka BIEDA- wiejskie suczki i kocice - zdjęcie główne

BIEDA- wiejskie suczki i kocice

2 600 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

7.7.2022 Kajtuś piesek z wiejskiego gospodarstwa, który notorycznie udaje sie na wycieczki po wsi, został wykastrowany w Lecznicy Centaur w Mielcu.

30.6.2022 kolejne faktury za zabiegi kastracji splywają. Prosimy o wsparcie zbiórki.

🛑 25.6.2022 

Kolejne zabiegi zrobione - 2 suczki : matka i córka ze stada psow kolo Mielca

FAKTURA ZA 2 PONIŻSZE SUCZKI 0=- W POMARANCZOWYCM UBRANKU MIX OWCZAREK I W JASNYM UBRANKU KUNDELEK 

🛑  Kolejna suczka z lancucha juz po sterylce 

I jeszcze jedna potrzebująca suczka - już po zabiegu 

🛑 23.5.2022 pomoglismy w kastracji aborcyjnej suczki, która kolejny miot szczeniat miała ze swoim własnym synem. Nie moglismy pozwolić, zeby suczka urodziła miot kazirodczy. Sunia jest juz po zabiegu.

💚 PROSIMY PAŃSTWA O WSPARCIE NASZEJ ZBIÓRKI 💚 


🛑 2.5.2022 zaczynamy kastrację kotów pod opieką niepełnosprawnego pana z terenu byłego PGR.  Tam jest całe byłe osiedle po PGR, masa kotów, on biedak dokarmia, inni się śmieją. Kotki rodzą w jakichś szopach, małe umierają, trzeba  tam ogarnąć, bo to trwa latami, nikogo nie obchodzi.

🛑 28.4.2022 - kolejna suczka po zabiegu kastracji. Już nie będzie rodzić niechcianych szczeniąt. Z tego samego gospodarstwa na zabiegi skierowaliśmy 2 kocice, które non stop rodziły. 

Karma dla tych wiejskich zwierzaków przekazana przez nas

🛑 25.4.2022 Kolejne zgłoszenie, kolejne psy z terenów wiejskich, które potrzebują odrobaczenia, odpchlenia, odkleszczenia, szczepień i kastracji. Psy NIGDY nie były u weterynarza.

Psy są bezpieczne, ale muszą byc ogarnięte weterynaryjnie. 

5.4.2022

Jak co tydzień pojechaliśmy w tereny wiejskie, żeby pomóc potrzebującym zwierzętom. Może się komuś wydawać po co tak jeździmy? Przecież mamy XXI wiek każdy pies i kot powinien mieć odpowiednią opiekę, wikt i miejsce do spania. Jednakże rzeczywistość jest daleka od tego, do czego większość z nas jest przyzwyczajona, nie jest tak różowo. Wręcz można stwierdzić, ze jest tragicznie! Mamy kilka miejsc, które wymagają regularnych wizyt, właściciele sobie nie radzą, są w nieciekawej sytuacji materialnej. Tak też było i dzisiaj. Z tej wyprawy przywieźliśmy 1 suczkę, po wielokrotnym szczenieniu, 1 kocicę (prawdopodobnie w ciąży, też po wielu porodach), oraz 2 kocurki.

Ta zbiórka ma na celu zebranie środków na zabiegi kastracji. Szacujemy koszt dla suczki ok. 400-500 zl, kocicy ok. 200-250 zł z przechowaniem, oraz 2 x ok.140 zł za kocurki. Do tego przydałoby się zwierzaki porządnie odrobaczyć preparatem Advocate/Broadline, ponieważ NIGDY nie były odrobaczane, a dodatkowo koty mają świerzb w uszach.  Koszt kolejne 250-300 zl ( po ok. 50-65 zl za pipetę).

Poprosilismy lecznicę, zeby podczas zabiegów sterylizacji/kastracji zrobiono przegląd jamy ustnej zwierząt, czyszczenie uszu, to może wygenerować dodatkowe koszty.

Kocica i suczka będą musiały zostać w lecznicy minimum 3 dni po zabiegu.

Kocurki wrócą do swojego gospodarstwa.

Oceniamy koszt całej akcji na ok. 1200-1500 zł.

W drodze do lecznicy

ZWIERZAKI SĄ JUŻ W LECZNICY - JUTRO BĘDĄ ZABIEGI. Po otrzymaniu faktury za leczenie wstawimy ją do zbiórki. 

8.4.2022 suczka i 2 kocurki są już w domu. Dziś wykonaliśmy zastrzyk suczce. 

Pies jest też już po kastracji, jutro wraca do domu wraz z kocicą. 


PIES

SUCZKA - ZASTRZYK ZNIOSŁA DZIELNIE

ZOSTAŁA TEŻ ODROBACZONA

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Pozwólmy tym zwierzakom żyć pełnią szczęscia, bez ciąglych cieczek, rujek, porodów, karmienia niechcianego przychówku, bez pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych.

Aktualizacje


 • FUNDACJA ANIMALS MIELEC - awatar

  FUNDACJA ANIMALS MIELEC

  05.07.2022
  05.07.2022

  4.7.2022

  Prosimy o wsparcie zbiorki, mamy 2 faktury do zaplaty: 900 zl i 1776 zl.

  Bardzo dziękujemy za każdą wplate.

  Zdjęcie aktualizacji 97 723

2 600 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anna - awatar
Anna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika R - awatar
Monika R
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Figat - awatar
Ewa Figat
30
Paulina - awatar
Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij