Zbiórka Wandal spalił rodzinne auto - zdjęcie główne

Wandal spalił rodzinne auto

17 552 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 29.01.2023

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w zbiórkę! Z pomocą rodziny udało się znaleźć bezpieczny samochód na dojazdy do lekarzy we Wrocławiu. Jeszcze w tym tygodniu dojechaliśmy bez problemów z Gabrysiem na zabieg. Otrzymaliśmy również w prezencie od dobrych ludzi wózek oraz fotelik, za co jestem dozgonnie wdzięczna. Dziękuję za udostępnianie, za każdą wpłatę, jak i za każdą wiadomość otuchy.

Pozdrawiam

Anna


Historię mojego synka można przeczytać poniżej:

https://pomagam.pl/pomoc_dla_gabrysia

Z nocy z 7 na 8 stycznia 2023 został podpalony mój samochód przez seryjnego podpalacza działającego w Legnicy. Łącznie z samochodem spłonął wózek jak i fotelik. Jestem samotną matką trojga dzieci, w tym jedno jest niepełnosprawne i potrzebuje stałej rehabilitacji oraz opieki. W tej chwili brak samochodu uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie - nie mogę dowozić dziecka na rehabilitację jak i badania, dojechać do pracy i załatwić codziennych spraw. Na ten miesiąc jak i następne miałam z moim dwuletnim synkiem umówione wizyty u specjalistów, na które czekaliśmy miesiącami. Każda zwłoka w wizytach pogarsza stan zdrowia mojego dziecka.

W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie używanego samochodu. Kwota, jaką potrzebujemy, to 17 000 złotych - wliczając w to koszty rejestracji pojazdu oraz zakup kamerki do monitorowania samochodu, by zabezpieczyć go przed podobnymi aktami wandalizmu w przyszłości jak i wózka z fotelikiem. Wiemy, że to dużo, ale samochód jest niezbędny do codziennego funkcjonowania mojej rodziny. Niestety, moje ubezpieczenie nie pokrywa takiego rodzaju aktu wandalizmu ani nie otrzymam auta zastępczego. Dlatego prosimy o pomoc - każda złotówka się liczy. Możecie też pomóc udostępniając zbiórkę wśród swoich znajomych. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o podpalaczu, mogą zajrzeć na poniższe linki w ramach potwierdzenia zaistniałej sytuacji:

https://fakty.lca.pl/mobile,legnica,news,91927,Seryjny_podpalacz_W_nocy_splonelo_10_samochodow_.html

https://tulegnica.pl/artykul/plona-samochody-w/1391548

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie. Wierzę, że dzięki Waszej pomocy uda mi się zakupić nowy samochód oraz zabezpieczyć go kamerką, by uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. 

Z poważaniem

Anna

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2023
  12.01.2023

  Powodzenia

 • Room - awatar

  Room

  10.01.2023
  10.01.2023

  Powodzenia

 • Powodzenia Aniu, jestem z toba 🧡 - awatar

  Powodzenia Aniu, jestem z toba 🧡

  10.01.2023
  10.01.2023

  Bedzie dobrze ☀️

17 552 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 259

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażynka - awatar
Grażynka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil - awatar
Kamil
20
Mira - awatar
Mira
20
Pomagam Ewa - awatar
Pomagam Ewa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dobrzy Ludzie - awatar
Dobrzy Ludzie
2 400
Sylwia i Mirek - awatar
Sylwia i Mirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij