Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Hej, kto mnie zna ten wie, że od wielu lat współpracuję z Misją Nowa Nadzieja w Łodzi, która wspiera osoby w kryzysie bezdomności i trudnej sytuacji materialnej. Jak wszyscy zapewne wiemy, zima to najtrudniejszy okres, w którym nasi podopieczni muszą - i wcale nie w przenośni - walczyć o przetrwanie i utrzymanie ciepła. W naszej placówce mają możliwość przygotowania sobie gorącej herbaty na wynos ale często nie mają jej po prostu w czym ze sobą zabrać. A wracają do zupełnie nieogrzewanych miejsc - pustostanów, altanek itd. Dlatego postanowiliśmy zakupić termosy i kubki termiczne, by mogli zabierać ciepłe napoje ze sobą i uzupełniać je na bieżąco. Jeżeli możecie dołączyć i pomóc nam zebrać środki na ten zakup - będziemy wdzięczni. Termosy chcielibyśmy zakupić jeszcze w tym tygodniu, by jak najszybciej je rozdać.
Dzięki za każdą wpłatę i udostępnienie!!
Kasia Michalska
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
