Termos na tle śniegu, w zimowej scenerii.

Termosy dla osób bezdomnych MNN

506 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Hej, kto mnie zna ten wie,  że od wielu lat współpracuję z Misją Nowa Nadzieja w Łodzi, która wspiera osoby w kryzysie bezdomności i trudnej sytuacji materialnej. Jak wszyscy zapewne wiemy, zima to najtrudniejszy okres, w którym nasi podopieczni muszą - i wcale nie w przenośni - walczyć o przetrwanie i utrzymanie ciepła. W naszej placówce mają możliwość przygotowania sobie gorącej herbaty na wynos ale często nie mają jej po prostu w czym ze sobą zabrać. A wracają do zupełnie nieogrzewanych miejsc - pustostanów, altanek itd. Dlatego postanowiliśmy zakupić termosy i kubki termiczne, by mogli zabierać ciepłe napoje ze sobą i uzupełniać je na bieżąco. Jeżeli możecie dołączyć i pomóc nam zebrać środki na ten zakup - będziemy wdzięczni. Termosy chcielibyśmy zakupić jeszcze w tym tygodniu, by jak najszybciej je rozdać. 

Dzięki za każdą wpłatę i udostępnienie!!

Kasia Michalska

506 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Katarzyna Michalska - awatar

Katarzyna Michalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail