Zbiórka Fundacja Małe Łapki - zdjęcie główne

Fundacja Małe Łapki

5 441 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób

Szanowni Państwo,

Jesteśmy nowo powstałą Fundacją na terenie województwa łódzkiego.

Naszą misją jest zapewnienie schronienia,  leczenia, wyżywienia, domów tymczasowych oraz domów stałych dla  bezdomnych psiaków oraz kotów. Pomagamy również ludziom w potrzebie w  mniejszych miejscowościach. Organizujemy zbiórki żywności, umieszczamy  ogłoszenia na OLX, przewozimy zwierzaki do nowych opiekunów,  sterylizujemy i kastrujemy, odnajdujemy właścicieli zaginionych zwierząt. Żaden los zwierzęcia nie jest nam obojętny. Współpracujemy z Fundacjami oraz ze Schroniskami. Sprawia nam to ogromną radość i wierzymy, że to co robimy jest słuszne i dobre. A dobro wraca. :)

Na poprzedniej zbiórce ( która niechcący została skasowana) uzbierało się 3675 zł, z czego 2259 zł, wydaliśmy na leczenie naszych podopiecznych. Bardzo dziękujemy za Państwa wsparcie, bez was nie byłoby to możliwe.

Aktulanie w naszym kocim azylu posiadamy 8 dorosłych kotów..i uwaga..11 maluchów :(  

Przedstawiamy naszych podopiecznych: 

Amelka - kotka odłowiona do sterylizacji, nie mogliśmy jej jednak wypuścić ot tak spowrotem. Okazała się tak ufna i kochana, że baliśmy się że ktoś mógłby ją skrzywdzić..:) Przeszła wszystkie potrzebne badania. Jest gotowa do adopcji, przebywa w domu tymczasowym w Mysłowicach.

Beza i jej trzy maluchy - znaleziona na prywatnej posesji pod schodami. Skąd się wzięła nikt nie wie..nie mogliśmy jej tam z małymi zostawić. Przeszła wszystkie niezbędne zbadania. Po odkarmieniu czeka ją jeszcze sterylizacja oraz szczepienie. O maluchy też musimy zadbać i przed adopcją zapewnić im podstawową opiekę weterynaryjną.

Burasek -  ten 9-cio tygodniowy kociak został podrzucony na klatkę schodową w jednym z bloku na piotrkowskim osiedlu....I jak tu nie pomóc takiemu maleństwu..? :(  Jest odrobaczony, czeka go jeszcze go szczepienie oraz zachipowanie. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie u założycielki Fundacji :) 

Florek- przyjechał do nas z bardzo daleka bo aż z województwa kujawsko-pomorskiego. Tamtejsza karmicielka poprosiła nas o przyjęcia go do siebie. Florek był przeganiany, kopany, bity przez ludzi..Mimo tego jest przekochanym kotem i nadal ufa ludziom...Czekają go wszystkie podstawowe badania i kastracja. Narazie dajemy mu odpocząć.

Hania i jej maluszek -  Hania również została nagle znaleziona na posesji prywatnej. Okociła się w foteliku dziecięcym pod wiatą..Maluchów miała 5..został jej tylko jeden. Pozostałe były chore i odeszły za Tęczowy Most. Hania z kotki totalnie dzikiej zrobiła się spokojnym i niesamowicie mądrym zwierzęciem. Można wręcz rzec, że ma "ludzkie" spojrzenie. Jej socjalizacja wymagała dużo czasu, cierpliwości, zaangażowania. Poświęciliśmy jej każdą naszą wolną chwilę. Przeszła wszystkie niezbędne badania. Czeka ją jeszcze sterylizacja, szczepienie no i o malucha też musimy odpowiednio zadbać.

Nela bez ogonka - zgłoszona w pewien piątkowy wieczór..Pojawiła się z resztkami ogona..może to pies, może kuna, może człowiek..zaawansowana muszyca..stan ogólnie słaby. Jest w trakcie leczenia, ogonek został amputowany, dostaje antybiotyki, maście. Jak postawimy ją na nogi, czeka ją sterylizacja oraz szczepienia. 

Wiedźmin-  jego historia zmroziła nam krew w żyłach..Kotek zgłoszony przez dwie dziewczynki, do których podszedł błagając o pomoc....Przestrzelony śrutem klikanaście razy w życiu. Stare, zabliźnione rany, nowe rany wlotowe, wylotowe, koci katar, skrajne zaniedbanie. Ktoś znęcał się nad nim dobrych parę lat. Kot ma około 15-stu lat. Chcemy zapewnić mu godną "jesień życia". Jest w trakcie leczenia, które będzie długie i kosztowne. :(


Zośka z Ignacowa i jej 7 maluchów - to kolejny koci dramat. Podrzucona z małymi w kartonie do rowu przy posesji prywatnej..Czy ludzie naprawdę mają coś z głową nie tak?? Ciągle zadajemy sobie to pytanie. Zośkę czekają wszystkie badania, maluchy również :(

Nasi podopieczni przebywają w kocim azylu, lokalu, który został nam wynajęty na preferencyjnych warunkach. Są bezpieczne, mają ciepło, mają najlepsze jedzonko i najlepszą opiekę. 


Na co zbieramy : 

1. Na badania kociaków, takie jak :

- morfologia

- biochemia

- testy FiV/FeLV

- testy w kierunku FIP

- odrobaczania

- szczepienia

- kastrację/sterylizację

- zachipowanie kociaków przed adopcją

- leczenie, jeśli są chore

2. Jedzonko i żwirek

3. Opłaty za Lokum :

- Czynsz

- Woda

- Prąd

Dzięki dotychczasowej Państwa pomocy udało nam się te istnienia odratować. Tak naprawdę to Państwa zasługa, my jesteśmy tylko tzw "przedłużeniem ręki".

Bez was w ogóle nie byłoby to możliwe. 

Ze względu na panującą dalej pandemię, nadal czekamy na wpis do KRS oraz NIP. Niemniej jednak już działamy, wszystkie Państwa wpłaty mamy udokumentowane paragonami oraz kartami informacyjnymi od weterynarzy. 

Wiemy, że wszystkim jest ciężko..my sobie jakoś poradzimy..zwierzęta bez naszej pomocy mają nikłe szanse na przeżycie a przecież nie są niczemu winne. :(

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wsparcie z Państwa strony. Mamy mnóstwo telefonów i zgłoszeń....nie mamy serca odmawiać pomocy naszym Braciom Mniejszym.

Nasz aktualny budżet z Państwa wpłat to 1416 zł. 

Z góry dziękujęmy za pomoc :)

Pozdrawiamy serdecznie,

Fundacja Małe Łapki

Aktualizacje


 • FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - awatar

  FUNDACJA MAŁE ŁAPKI

  22.06.20
  22.06.20

  Nowa Bida na pokładzie. Jest skrajnie odwodniona i wygłodzona. Parametry fatalne.. Pomóżmy jej stanąć na nogi!!

  Zdjęcie aktualizacji 51 491

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  28.08.20
  28.08.20

  Piękna bransoletka spod igły nr 2 :) Licytacja :)

  • FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - awatar

   FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - Organizator zbiórki

   28.08.20
   28.08.20

   Dziękujemy!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.20
  25.06.20

  To wspaniałe co robicie. Macie wielkie serca !!!

  • FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - awatar

   FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - Organizator zbiórki

   26.06.20
   26.06.20

   Bardzo, bardzo, dziękujemy!!!!!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.20
  15.06.20

  💜💚🧡💗❤️♥️😘😻💙

  • FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - awatar

   FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - Organizator zbiórki

   17.06.20
   17.06.20

   😍😍😍😘😘😘😘😘😘

 • Ania - awatar

  Ania

  29.05.20
  29.05.20

  Trzymam kciuki!!!

  • FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - awatar

   FUNDACJA MAŁE ŁAPKI - Organizator zbiórki

   01.06.20
   01.06.20

   Dziękujemy!! :)

5 441 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób

Wpłaty: 130

Teresa - awatar
Teresa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Kozielewski - awatar
Maciej Kozielewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Kamińska Ewa - awatar
Ewa Kamińska Ewa
50
Laura Góźdź - awatar
Laura Góźdź
50
Monika Olichwier - awatar
Monika Olichwier
350
Żaneta Tokarska - awatar
Żaneta Tokarska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
380
Krzysztof - awatar
Krzysztof
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij