FUNDACJA MISJA KOTY I INNE ISTOTY
Kotek ma się już trochę lepiej 🥹 wygląda już na obecnego, ma spory apetyt ❤️

Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Dziękujemy za wsparcie zbiórki! Kocurek ma się dobrze ❤️

Odwodniony, słaby, chory, ze zranioną łapką 💔

Złapany na ulicy kocurek w bardzo złym stanie. Okrutnie odwodniony, przez co nie udało się pobrać mu krwi. Konieczne są kroplówki i leczenie stacjonarne.
Do tego uraz łapki, konieczne było RTG, żeby wiedzieć czy to nie coś poważniejszego.
Żeby tego było mało na teście płytkowym FIV plus 🥺
Kasia i Marlena po raz kolejny proszą o pomoc, ale w swojej okolicy mają non stop nowe zgłoszenia i coraz większe długi 😔
Kotek ciutkę się odkuł i udało się pobrać krew, jest dalej leczony :


Prosimy o wsparcie czarnego kotka 🙏🏻🥺
Kotek ma się już trochę lepiej 🥹 wygląda już na obecnego, ma spory apetyt ❤️

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Laura i Łukasz
Trzymaj się kocie!