Majka Gulanowska
Dziękuję serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę dla Xeni. Kociczka jest zdrowa, wesoła i bardzo śmiała. Apetyt też jej dopisuje. Nie przejmuje się ani dużym ani kocimi rezydentami. Wszędzie jej pełno, gania po mieszkaniu, wspina się gdzie się da i uwielbia się chlapać. Dzisiaj została drugi raz odrobaczona a 7 stycznia pierwsze szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym.












Zamykam zbiórkę Xeni . Koteczka od ponad miesiaca ma juz własny stały dom. Została 3-krotnie odrobaczona, 2 razy zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym oraz wykastrowana. Załączam skany faktur z lecznicy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli jej zbiórkę. 
