Wyprawka dla porzuconej Ewuni

630 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Spacerek ! Jadę na spacerek ! Do lasku, pobiegam, wywąchał cały lasek normalnie ! Jak ja bardzo kocham swoich państwa, są tacy wspaniali, zabierają mnie na spacerek ! Długo jedziemy, to znaczy, że i spacerek będzie długi! Jak ja się cieszę! Chyba dojechaliśmy, tyle tu drzewek, taki piękny lasek J Tak? Mogę sama pierwsza wyskoczyć? Naprawdę? To już biegnę, zrobię siusiu ! Jejku, jaka fajna trawka ! Ale… dlaczego za mną nie idziecie? Gdzie zabieracie samochodzik? Tak żeby go gdzieś lepiej postawić, tak? Poczekajcie, ja nie chcę tu zostać sama, ja ten samochodzik w wami postawię… Wróćcie… Muszę tu czekać, zaraz przyjdą. Długo już czekam. Teraz to się już boję, tak naprawdę boję. Tu jeździ dużo samochodzików i wszystkie tak szybko. Jakiś podjechał i się zatrzymał, ale to nie oni. Nie, nie,  tych ludzi ja nie znam, nie podejdę. Jasne, saszetka i miłe słówka. Co wy ode mnie chcecie?  Nie widzicie że ja tu czekam aż moim państwo wrócą? Idźcie sobie, boję się was. Uff, poszli w końcu. Ta saszetka to nawet dobra. Tylko gdzie się moi państwo zgubili? Ja tu nie chcę być sama w nocy, bardzo się boję. Znowu oni przyszli, ale się schowałam w krzaczkach, jest ciemno to mnie nie znajdą. Całą noc nie spałam, stałam przy drodze i patrzyłam. Znowu ktoś przyszedł. Jeden tym razem. I do mnie mówi, siedzi i mówi i nawet jak ja już w końcu naszczekałam to nie poszedł. Siedzi i mnie woła. Może podejdę, może ma saszetkę, albo wie gdzie moi państwo są. Zabrał mnie do samochodu i gdzieś jedziemy. O ile tu piesków. I ciocie. „Jaka słodka”, „no co za … takiego malucha wyrzuca? ” Jak to wyrzuca? Mnie państwo wyrzucili? Nie chcieli mnie? Jak to nie chcieli? Co ja złego zrobiłam?

Nazwaliśmy ją Ewunia. Nasi wolontariusze wypatrzyli ją jak stała przy ruchliwej trasie w okolicach Warszawy. Wiecie, długi weekend, chyba przeszkadzała. Ewunia młodziutką, niespełna roczną sunią, samą słodkością. Jak tylko minął pierwszy szok okazała się pieszczoszkiem, wesołą, skaczącą psinką. Jest bardzo łagodna i wspaniale się dogaduje ze wszystkimi pieskami. Na szyi miała starą zniszczoną obrożę, chyba nawet nie swoją, może szkoda ją było z jej, nową obrożą wyrzucać, tak obroża w końcu kosztuje.

Musimy Ewunię odrobaczyć, zabezpieczyć p- ko pchłom i kleszczom, szczepić na wirusówki i wściekliznę, zbadać jej krew przed narkozą i ją wysterylizować. No i Ewunia musi coś jeść. Naprawdę nie mamy funduszy, ale nie mogliśmy jej przecież tam zostawić… Błagamy Was o pomoc…

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Karina Gornowicz - awatar

  Karina Gornowicz

  19.05.2017
  19.05.2017

 • wisnia - awatar

  wisnia

  15.05.2017
  15.05.2017

  Ludzie,co z wami?!!!! Ewunia czeka na pomoc! Chociaz pare grosikow!

630 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Beata - awatar
Beata
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Megi - awatar
Megi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij