Zbiórka Wyprawka dla porzuconej Ewuni - miniaturka zdjęcia

Wyprawka dla porzuconej Ewuni

Wyprawka dla porzuconej Ewuni

630 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Spacerek ! Jadę na spacerek ! Do lasku, pobiegam, wywąchał cały lasek normalnie ! Jak ja bardzo kocham swoich państwa, są tacy wspaniali, zabierają mnie na spacerek ! Długo jedziemy, to znaczy, że i spacerek będzie długi! Jak ja się cieszę! Chyba dojechaliśmy, tyle tu drzewek, taki piękny lasek J Tak? Mogę sama pierwsza wyskoczyć? Naprawdę? To już biegnę, zrobię siusiu ! Jejku, jaka fajna trawka ! Ale… dlaczego za mną nie idziecie? Gdzie zabieracie samochodzik? Tak żeby go gdzieś lepiej postawić, tak? Poczekajcie, ja nie chcę tu zostać sama, ja ten samochodzik w wami postawię… Wróćcie… Muszę tu czekać, zaraz przyjdą. Długo już czekam. Teraz to się już boję, tak naprawdę boję. Tu jeździ dużo samochodzików i wszystkie tak szybko. Jakiś podjechał i się zatrzymał, ale to nie oni. Nie, nie,  tych ludzi ja nie znam, nie podejdę. Jasne, saszetka i miłe słówka. Co wy ode mnie chcecie?  Nie widzicie że ja tu czekam aż moim państwo wrócą? Idźcie sobie, boję się was. Uff, poszli w końcu. Ta saszetka to nawet dobra. Tylko gdzie się moi państwo zgubili? Ja tu nie chcę być sama w nocy, bardzo się boję. Znowu oni przyszli, ale się schowałam w krzaczkach, jest ciemno to mnie nie znajdą. Całą noc nie spałam, stałam przy drodze i patrzyłam. Znowu ktoś przyszedł. Jeden tym razem. I do mnie mówi, siedzi i mówi i nawet jak ja już w końcu naszczekałam to nie poszedł. Siedzi i mnie woła. Może podejdę, może ma saszetkę, albo wie gdzie moi państwo są. Zabrał mnie do samochodu i gdzieś jedziemy. O ile tu piesków. I ciocie. „Jaka słodka”, „no co za … takiego malucha wyrzuca? ” Jak to wyrzuca? Mnie państwo wyrzucili? Nie chcieli mnie? Jak to nie chcieli? Co ja złego zrobiłam?

Nazwaliśmy ją Ewunia. Nasi wolontariusze wypatrzyli ją jak stała przy ruchliwej trasie w okolicach Warszawy. Wiecie, długi weekend, chyba przeszkadzała. Ewunia młodziutką, niespełna roczną sunią, samą słodkością. Jak tylko minął pierwszy szok okazała się pieszczoszkiem, wesołą, skaczącą psinką. Jest bardzo łagodna i wspaniale się dogaduje ze wszystkimi pieskami. Na szyi miała starą zniszczoną obrożę, chyba nawet nie swoją, może szkoda ją było z jej, nową obrożą wyrzucać, tak obroża w końcu kosztuje.

Musimy Ewunię odrobaczyć, zabezpieczyć p- ko pchłom i kleszczom, szczepić na wirusówki i wściekliznę, zbadać jej krew przed narkozą i ją wysterylizować. No i Ewunia musi coś jeść. Naprawdę nie mamy funduszy, ale nie mogliśmy jej przecież tam zostawić… Błagamy Was o pomoc…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karina Gornowicz - awatar

  Karina Gornowicz

  19.05.17
  19.05.17

 • wisnia - awatar

  wisnia

  15.05.17
  15.05.17

  Ludzie,co z wami?!!!! Ewunia czeka na pomoc! Chociaz pare grosikow!

630 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Beata - awatar
Beata
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Megi - awatar
Megi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij