Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Hej wszystkim.
Zbieram na bilety na Ostróda Reggae Festival razem z polem namiotowym dla dwóch osób, by uczcić szóstą rocznicę naszego małżeństwa, które zadziałało się na Ostróda Reggae Festival w 2019 roku. Od tego momentu Festiwal jest naszym priorytetem, by się na nim pojawić co roku. W wiadomym celu.
Na czym mi zależy? By sprawić żonie niesamowity prezent i znów pojawić się w kolejną rocznicę na Festiwalu. Syn też czeka na spanie pod namiotami. Ale. No właśnie to "ale". Nie byłoby tak pięknie, gdyby nie fakt, że fundusze nam się okroiły przez niespodziewany remont. Oszczędności poszły bokiem i jest kłopot. Inaczej nie zakładałbym zbiórki.
Na czym mi zależy?
* Na szóstej rocznicy w wręcz świętym miejscu.
* Na zadowoleniu syna, lat 5, teraz będzie jego czwarty Festiwal.
* Na noclegu pod namiotem na terenie ORF.
* Na próbie sił żony na warsztatach bębniarskich. W Toruniu chodzi na takowe, szkoli się i jest zafascynowana.
* Na Dub Inc, bo ostatnio jak byliśmy to okradli nam namioty i trzeba było imprezę skończyć.
* I na świetnej zabawie na dmuchańcach i innych atrakcjach tego małego już fascynata muzyką reggae.
Jedynie z Waszą pomocą może się to udać. A czasu niewiele. Zaledwie dwa tygodnie.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
