Zbiórka Motomikołajki 2023 Wałbrzych - zdjęcie główne

Motomikołajki 2023 Wałbrzych

21 830 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

To już po raz SIÓDMY przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja, żeby podarować piękne uśmiechy podopiecznym wałbrzyskich domów dziecka. 

Zebrana kwota zasili konto Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu - Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc. 

Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook:  Motomikołajki 2023 Wałbrzych.

Motomikołaje ochotnicy ruszą orszakiem przez miasto 2 grudnia. Na trasie odwiedzą każdy z dziewięciu domów dziecka będących pod opieką Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i dzieci, więc ostateczny scenariusz zostanie dostosowany do sytuacji - wszelkie szczegóły i aktualizacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.


Naszym naczelnym celem jest zebranie wsparcia finansowego. Im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy dziecka ! 


Jak w latach poprzednich organizujemy koleżeński bazarek, więc jeżeli chcecie przekazać coś do zlicytowania lub wylicytować coś dla siebie lub znajomych koniecznie śledźcie wydarzenie na Facebooku!


 Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem ?? <3 

21 830 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Natalia Jopek - awatar

Natalia Jopek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

rafal Zak - awatar
rafal Zak
100
Miłosz Podlaski - awatar
Miłosz Podlaski
170
Licytacja 76! - awatar
Licytacja 76!
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Michał F. - awatar
Michał F.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Rafau - awatar
Rafau
10
Zullus - awatar
Zullus
200
Rafał Joachimiak - awatar
Rafał Joachimiak
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij