Zbiórka Pomoc ofiarom wojny na Ukraine - miniaturka zdjęcia

Pomoc ofiarom wojny na Ukraine Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc ofiarom wojny na Ukraine - zdjęcie główne

Pomoc ofiarom wojny na Ukraine

2 210 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

80 lat temu dokładnie o 4 rano, kiedy cywilni ludzie jeszcze mocno spali, Hitler zaczął bombardować Kijów. Dziś historia się powtarza: wierny uczeń i zwolennik Adolfa Hitlera — Putin w tym samym czasie zaczął bombardować Kijów i inne spokojne miasta Ukrainy. Rosyjskie hordy już niczego nie ukrywając, zaczęły ze wszystkich możliwych kierunków wkraczać na terytorium niepodległego państwa europejskiego. Cały świat przez ostatnie dni starał się dyplomatycznie namówić Putina, by nie przekraczał granicy stosunków cywilizacyjnych. Nie! Putin bezapelacyjnie i bezczelnie pokazał, że nie obchodzi go Cywilizacja, humanitaryzm, pokazał, że całkowicie oszalał, a tysiące, a może miliony ludzkiego życia nic dla niego nie znaczą. Ale Ukraina już wie, z kim ma do czynienia i jest gotowa odeprzeć agresora. Armia od pierwszych godzin inwazji daje przyzwoitą odpowiedź. Ale nadal jest to bitwa Dawida z Goliatem. Rosja jest bardzo ogromna... Zwracają się do nas organizacje obrony terytorialnej — organizacje zrzeszające cywilów, którzy są zorganizowani w oddziały, które będą bronić wraz z armią swoich rodzinnych miejsc. Mają broń, ale katastrofalnie brakuje amunicji, nie ma wystarczającej ilości suchych posiłków, apteczek medycznych, bielizny termicznej, paliwa dla techniki i tak dalej. Drodzy obywatele Polski — Ukraina musi przetrwać! Wolne państwo Ukraińskie — najlepsza obrona pokojowego nieba nad Polską! Sytuacja bezpieczeństwa i niepodległości Polski i spokojne życie polskich dzieci znacznie się pogorszy, jeśli z mapy świata zniknie niepodległa Ukraina i wreszcie oszalały rosyjski karzeł postawi tysiące swoich czołgów na granicy z Polską. Wróg, który od wieków nienawidzi państwo Polskie, Polaków i wszystkiego, co jest polskie, stara się wyjść na granice z Rzeczą Pospolitą. Nie pozwólmy na to! Nasza organizacja postanowiła pomóc w obronie terytorialnej Ukrainy i zebrać fundusze na zakup niezbędnego dla nich! Przywódcy i rządy cywilizowanych państw demokratycznych podejmują wysiłki na poziomie dyplomacji i sankcji wobec agresora, ale to oczywiście nie wystarczy! Putina to nie zatrzymało. Ukraina potrzebuje naszej pomocy! Potrzebuję twojej pomocy! Niestety nie napomnienia polityków, a właśnie twoja pomocna złotówka dziś, uchroni twój dom przed rosyjskim czołgiem jutro! Pomóż obronie Ukrainy-zachowaj pokojową przyszłość Europy.

Z poważaniem

Serce Anioła


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgorzata Ziomek - awatar

    Małgorzata Ziomek

    28.03.2022
    28.03.2022

    Pomagajmy!

2 210 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 23

Małgorzata Ziomek - awatar
Małgorzata Ziomek
20
Wojnowska Barbara - awatar
Wojnowska Barbara
100
Igor Presniakow - awatar
Igor Presniakow
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zhana Drazdouskaya - awatar
Zhana Drazdouskaya
20
Dmytro - awatar
Dmytro
100
Wojnowska Barbara - awatar
Wojnowska Barbara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij