Zbiórka Pomoc ofiarom wojny na Ukraine - zdjęcie główne

Pomoc ofiarom wojny na Ukraine

2 210 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

80 lat temu dokładnie o 4 rano, kiedy cywilni ludzie jeszcze mocno spali, Hitler zaczął bombardować Kijów. Dziś historia się powtarza: wierny uczeń i zwolennik Adolfa Hitlera — Putin w tym samym czasie zaczął bombardować Kijów i inne spokojne miasta Ukrainy. Rosyjskie hordy już niczego nie ukrywając, zaczęły ze wszystkich możliwych kierunków wkraczać na terytorium niepodległego państwa europejskiego. Cały świat przez ostatnie dni starał się dyplomatycznie namówić Putina, by nie przekraczał granicy stosunków cywilizacyjnych. Nie! Putin bezapelacyjnie i bezczelnie pokazał, że nie obchodzi go Cywilizacja, humanitaryzm, pokazał, że całkowicie oszalał, a tysiące, a może miliony ludzkiego życia nic dla niego nie znaczą. Ale Ukraina już wie, z kim ma do czynienia i jest gotowa odeprzeć agresora. Armia od pierwszych godzin inwazji daje przyzwoitą odpowiedź. Ale nadal jest to bitwa Dawida z Goliatem. Rosja jest bardzo ogromna... Zwracają się do nas organizacje obrony terytorialnej — organizacje zrzeszające cywilów, którzy są zorganizowani w oddziały, które będą bronić wraz z armią swoich rodzinnych miejsc. Mają broń, ale katastrofalnie brakuje amunicji, nie ma wystarczającej ilości suchych posiłków, apteczek medycznych, bielizny termicznej, paliwa dla techniki i tak dalej. Drodzy obywatele Polski — Ukraina musi przetrwać! Wolne państwo Ukraińskie — najlepsza obrona pokojowego nieba nad Polską! Sytuacja bezpieczeństwa i niepodległości Polski i spokojne życie polskich dzieci znacznie się pogorszy, jeśli z mapy świata zniknie niepodległa Ukraina i wreszcie oszalały rosyjski karzeł postawi tysiące swoich czołgów na granicy z Polską. Wróg, który od wieków nienawidzi państwo Polskie, Polaków i wszystkiego, co jest polskie, stara się wyjść na granice z Rzeczą Pospolitą. Nie pozwólmy na to! Nasza organizacja postanowiła pomóc w obronie terytorialnej Ukrainy i zebrać fundusze na zakup niezbędnego dla nich! Przywódcy i rządy cywilizowanych państw demokratycznych podejmują wysiłki na poziomie dyplomacji i sankcji wobec agresora, ale to oczywiście nie wystarczy! Putina to nie zatrzymało. Ukraina potrzebuje naszej pomocy! Potrzebuję twojej pomocy! Niestety nie napomnienia polityków, a właśnie twoja pomocna złotówka dziś, uchroni twój dom przed rosyjskim czołgiem jutro! Pomóż obronie Ukrainy-zachowaj pokojową przyszłość Europy.

Z poważaniem

Serce Anioła


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Małgorzata Ziomek - awatar

    Małgorzata Ziomek

    28.03.2022
    28.03.2022

    Pomagajmy!

2 210 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Małgorzata Ziomek - awatar
Małgorzata Ziomek
20
Wojnowska Barbara - awatar
Wojnowska Barbara
100
Igor Presniakow - awatar
Igor Presniakow
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zhana Drazdouskaya - awatar
Zhana Drazdouskaya
20
Dmytro - awatar
Dmytro
100
Wojnowska Barbara - awatar
Wojnowska Barbara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij