Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Założyłyśmy zbiórke na opłate wizyt weterynaryjnych w gabinecie, udało sie opłacic zaległosci jednak nie chcemy tworzyc nowych faktur. Chcemy byc wypłacalne wiec bierzemy sprawy w swoje ręce.
Wizyty:
2/12 Wizyta z Diablo i kociakami. 98zl
6/12 Wizyta z kociakami z działek. 52zł- płatność gotówką
7 i 9/12 216 zł Leczenie kociaka, krew, testy, kroplówki. - płatność gotówką

16/12 48+35zl Podanie antybiotyku, odrobaczanie, leki Diablo
19/12 26zl Odrobaczenie



Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
