Zbiórka Ratujmy Kajtka. - zdjęcie główne

Ratujmy Kajtka.

796 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Kajtuś jakieś pół roku temu dołączył do stadka kotów bytujących na Ujeścisku. Nie potrafił się z nimi zintegrować, bał się ich i był przeganiany.
Po zjedzeniu swojej porcji jedzenia, odchodził i krył się pod samochodami.
Jego karmicielka, starsza pani, która sama ma niewiele, a jednak dzieli się tym z głodnymi kotami, zobaczyła któregoś dnia, że Kajtusiowy łapki przymarzły do chodnika. Do tej pory ma rozpulchnione poduszki, a skóra na nich łuszczy się niesamowicie.
Któregoś razu Kajtuś poszedł za panią do jej mieszkania. On już wiedział, że potrzebuje pomocy i postanowił poszukać jej u jedynej osoby, której ufał.
Od dwóch dni kot jest w tragicznym stanie, nie je, ciężko oddycha, leży prawie bez kontaktu.
Pani nie stać na leczenie, więc szukała dla niego pomocy i tak dotarła do nas. Jednak nasza Fundacja ma 11000 zł. długu w lecznicach i dlatego dla nas również jest to zbyt duży ciężar do udźwignięcia, dlatego prosimy, błagamy, pomóżcie nam uratować Kajtka.
Wczoraj byliśmy z nim w lecznicy. Żółtaczka, bardzo silna anemia, ciężki oddech, całkiem bezsilny, nie protestował nawet przed termometrem w pupie. Pobraliśmy krew, która leciała jak z kranu, rzadka jak woda.
Kot miał też zrobione usg, dostał kroplówki, leki. To wszystko duży koszt, ale zrobiliśmy to na kredyt.
Jest podejrzenie, że to mykoplazmoza, trzeba zrobić testy krwi w laboratorium, jak najszybciej musi dostać transfuzję krwi, aby miał jakąkolwiek szansę. Dziś znów jedziemy na kroplówkę, a w poniedziałek  zbada Kajtka inny lekarz i wtedy będziemy musieli zdecydować, czy leczymy kota. Już teraz wiemy, że koszty będą bardzo duże, o czym uprzedził nas lekarz.Pomóżcie nam ratować Kajtka, niech o życiu nie decydują koszty.
Jego opiekunka czuwa przy nim dzień i noc. Tak naprawdę nie wiemy czy kot przeżyje do poniedziałku, ale skoro prosił o pomoc, skoro dalej walczy, to nie bądźmy obojętni.

Aktualizacje


 • Fundacja MaszKotka - awatar

  Fundacja MaszKotka

  24.11.2019
  24.11.2019

  Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Wspólnie udało się uratować Kajtka. To taki wspaniały kot, uwielbia ludzi. Nie mogliśmy go zawieźć. Dziękujemy.

Komentarze


 • Hanna Szwarc-Suszyńska - awatar

  Hanna Szwarc-Suszyńska

  22.04.2017
  22.04.2017

  Dziękuję za pomoc dla kotka

  • Fundacja MaszKotka - awatar

   Fundacja MaszKotka - Organizator zbiórki

   23.04.2017
   23.04.2017

   My również bardzo dziękujemy.

 • Lucy - awatar

  Lucy

  19.03.2017
  19.03.2017

  Musi sie udać, zdrowia dla kotusia

  • Fundacja MaszKotka - awatar

   Fundacja MaszKotka - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Robimy wszystko aby tak się stało. Dziękujemy za pomoc.

 • Hanna Szwarc-Suszyńska - awatar

  Hanna Szwarc-Suszyńska

  18.03.2017
  18.03.2017

  dla Kajtusia

  • Fundacja MaszKotka - awatar

   Fundacja MaszKotka - Organizator zbiórki

   19.03.2017
   19.03.2017

   Bardzo dziękujemy w jego imieniu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2017
  14.03.2017

  powodzenia!

  • Fundacja MaszKotka - awatar

   Fundacja MaszKotka - Organizator zbiórki

   15.03.2017
   15.03.2017

   Dziękujemy bardzo. :)

 • Maria Górna - awatar

  Maria Górna

  12.03.2017
  12.03.2017

  Niestety malusieńka kwota, ale tylko tyle mam obecnie 😔 Udostępnione, oby ktoś jeszcze się znalazł! Powodzenia dla kocurka! 💕

  • Fundacja MaszKotka - awatar

   Fundacja MaszKotka - Organizator zbiórki

   13.03.2017
   13.03.2017

   Każda kwota się liczy, a w ilości siła. Dziękujemy.

796 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Włodkowska - awatar
Krystyna Włodkowska
20
Hanna Szwarc-Suszyńska - awatar
Hanna Szwarc-Suszyńska
15
Wiewiórka - awatar
Wiewiórka
6
Lucy - awatar
Lucy
15
Hanna Szwarc-Suszyńska - awatar
Hanna Szwarc-Suszyńska
20
Lidia Zemelka - awatar
Lidia Zemelka
50
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij