Marta Strzelecka - awatar

Marta Strzelecka

Organizator zbiórki


Wiktor, zwany także Ptysiem, ewentualnie chaosem w okularach, 27 czerwca 2018 roku skończy 2 lata. W ciągu tak krótkiego czasu wiele przecierpiał. U Wiktora zdiagnozowano między innymi wady wrodzone spoidła wielkiego (agenezja ciała modzelowatego – wada mózgu) i wrodzone wodonercze oraz odpływ pęcherzowo-moczowodowo-nerkowy , wielowadzie, opóźnienie psychoruchowe, opóźnienie mowy, obniżone napięcie mięśniowe (hipotonia), alergię i AZS, ASD II, refluksy moczowodów. W wieku 2,5 miesiąca miał zabieg ureocystoskopi z endoskopowym zabiegiem przeciwodpływowym moczowodu prawego, w wieku 13 miesięcy operację uwolnienia języka z dna jamy ustnej. Wiktor często ląduje w szpitalu. Każdy postęp w rozwoju Wiktora okupiony jest łzami i wysiłkiem. Obecnie borykamy się z diagnozowaniem niedosłuchu. Wiktor chodzi na szereg terapii: rehabilitacja ruchowa (bobath z elementami SI oraz Vojta), tyfloterapia(wzroku), logoterapia, muzykoterapia, terapia metodą Sherborne, spotkania z psychologiem. Walczymy, aby Wiktor zaczął chodzić, lepiej gryźć, pić i mówić, wozimy go do specjalistów, na kontrole, na badania, diagnostykę, na terapie, wykupujemy prywatne wizyty, badania i dodatkowe zajęcia. Niestety nie wystarcza nam z budżetu domowego na wszystkie te potrzeby, dlatego właśnie o tym czytacie. Bardzo potrzebne nam wsparcie finansowe, zebrane środki trafią do fundacji „Cała Naprzód” i będą przeznaczane na turnusy rehabilitacyjne, rehabilitacje, badania, wizyty lekarskie, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki Wiktora. 

Za okazane zainteresowanie, wsparcie, udostępnienie i wpłacanie serdecznie dziękujemy w imieniu Wiktorka. To dla nas wiele znaczy. Nie ma dla nas kwoty, która nie byłaby pomocna, każda złotówka się liczy. Wspaniale móc na Was liczyć <3Marta & Mariusz Strzeleccy, rodzice Ptysia. PS. Historię Wiktora można śledzić tu: https://facebook.pl/PTYSIOstory

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.18
  09.06.18

  Powodzenia, trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.18
  02.06.18

  Dużo cierpliwości i zdrowia, powodzenia!!! Razem raźniej

Marta Strzelecka - awatar

Marta Strzelecka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 19

Agata - awatar
100
Agata
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
iiii - awatar
20
iiii
Weronika - awatar
20
Weronika
Flasza - awatar
15
Flasza
Olgierd - awatar
81
Olgierd
Magdalena Wagner - awatar
10
Magdalena Wagner
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.