Zbiórka Livia...wykorzystana i porzucona - zdjęcie główne

Livia...wykorzystana i porzucona

1 110 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Stowarzyszenie Sos Beagle przejęło opiekę nad tą biedną, skrzywdzoną przez ludzi sunią. Stan fizyczny Livii mówi sam za siebie. Znaleziona została z ogromną przepukliną, zwisającymi sutkami, zaniedbana... Prawdopodobnie całe życie rodziła szczeniaki w urągających jej życiu i zdrowiu warunkach.

Beagielka ma już usuniętą przepuklinę. Po zabiegu czuje się dobrze ale jej sposób poruszania się wskazuje, że przepuklina utrudniała jej chodzenie przez wiele lat... 

Przed nami podstawowa diagnostyka, sterylizacja (sunia w tej chwili jest w trakcie cieczki), szczepienie i chipowanie. Co jeszcze, zapewne okaże się w trakcie badań. Livia zamieszkała w płatnym hoteliku w którym jest bezpieczna i socjalizowana. 

Pokażmy tej wykorzystanej do granic beagielce, że nie każdy człowiek jest zły. 

Razem odmieńmy jej los...

Stowarzyszenie SOS Beagle ul. Grunwaldzka 165/22
60-322 Poznań.

Tymczasem Livka śle pozdrowienia!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.03.2017
    15.03.2017

    oji87

1 110 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Marcin Młotkowski - awatar
Marcin Młotkowski
20
Ewa Siwińska - awatar
Ewa Siwińska
50
Tetiana Romaniuk - awatar
Tetiana Romaniuk
20
Mark - awatar
Mark
100
Kasia i Alviś - awatar
Kasia i Alviś
20
Anna Stanisz - awatar
Anna Stanisz
20
Witold Latosiński - awatar
Witold Latosiński
10
Weronika - awatar
Weronika
20
Magda Górska - awatar
Magda Górska
10
Beata - awatar
Beata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij