Zbiórka Fionka . Powrót do zdrowia - zdjęcie główne

Fionka . Powrót do zdrowia

1 631 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Aga RSz - awatar

Aga RSz

Organizator zbiórki

Witam.Nasza Sunia Fiona w kwietniu tego roku skończyła 4 latka.To były najpiękniejsze 4 latka jakie mogą się przyśnić.Az do tego dnia... Nigdy bym nie przypuszczała ,że w wieku 4 lat , gdzie nic się nie działo do tej pory może nas coś złego spotkać.Raptownie nóżki odmówiły posłuszeństwa,ze zdrowego pieska stała się chorym pieskiem... Szybko zrobiliśmy rezonans,i niestety okazało się ,że mamy dyskopatię.... dokładnie i fachowo jak to się nazywa proszę o wgląd w zdjęcie z badania.Uslyszeliśmy,że pilnie musimy zrobić, zgodzić się na operację.Czas w przypadku dyskopatii ma ogromne znaczenie, dlatego operacja ma się odbyć jak najszybciej.aby Fionka miała większe szanse na całkowity powrót do zdrowia.Operacja ma się odbyć.01.08 tego roku,koszt znacznie przewyższył na ten moment nasze możliwości.Koszt zdrowia naszego serduszka lekarz wycenił na 5500 tyś.+koszt 3 dniowej rehabilitacji 1000 zł 😥😥

Do tej pory nie przeszłam obojętnie obok takiej zbiórki, teraz muszę się nisko schylić i prosić o pomoc,o każdy grosz..... Bardzo prosimy,bez Waszego wsparcia może to się nie udać.Zyczymy ogrom zdrowia,bo nic nie jest ważniejsze...

Bardzo dziękujemy za taki odzew ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Oczywiście po operacji wstawię zdjęcie z kwotą (paragon)

Nasz skarb przesypia 3/4 dnia,leki są bardzo mocne,jak widzimy że cierpi, dajemy również lek przeciwbólowy.Nie wiemy ile jeszcze czasu potrwa leczenie sterydami i czy wogole pomogą 😥 Żyjemy z dnia na dzień,nic nie planujemy, każdy dzień pokaże,co będzie dalej.

Najważniejsze,że paraliż tylnich łapek ustąpił 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️Po leczeniu, jak się okaże że operacja nie jest potrzebna (modlę się o to) będziemy musieli znowu wykonać rezonans.Co dalej nie wiem....😥Bardzo prosimy o wsparcie..


❌❌❌https://instagram.com/fionadiabolinafrenchiequeens?utm_source=qr&igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg%3D%3D

Zapraszamy na nasz Instagram, dobrych ludzi, którzy  jeszcze na nie odwiedzili ❌❌


Fiona się czuje dobrze, jesteśmy po leczeniu lekami sterydowymi , musieliśmy zakończyć te leczenie , ponieważ bardzo przytyła.Panna chodzi 🥰 dużo chodzi,aby zrzucić trochę gramów.

Pieniądze ze zbiórki przeznaczymy na badanie rezonansem,czy wszystko jest tak jak powinno, oraz na badania krwi,bo być może jest inna przyczyna tycia.

Aktualizacje


  • Aga RSz - awatar

    Aga RSz

    03.08.2023
    03.08.2023

    Walczymy 🩵🩵🩵🩵

    Zdjęcie aktualizacji 126 130

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Maria Strzelecka - awatar

    Maria Strzelecka

    30.07.2023
    30.07.2023

    Dużo zdrowia życzą Marysia i Gustaw Buldogowy Chłopak! 🩷💜🩷💜🩷

    • Aga RSz - awatar

      Aga RSz - Organizator zbiórki

      30.07.2023
      30.07.2023

      Bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️❤️❤️ Również dużo zdrówka życzymy ❤️❤️i Dziękujemy za tak dużą wpłatę.Dobro powraca ❤️

  • Kat Lech - awatar

    Kat Lech

    29.07.2023
    29.07.2023

    Duzo zdrowka dla Fiony x

    • Aga RSz - awatar

      Aga RSz - Organizator zbiórki

      30.07.2023
      30.07.2023

      Bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️❤️ Dobro powraca.Duzo zdrówka Dziękujemy za wpłatę ❤️❤️❤️❤️

1 631 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Aga RSz - awatar

Aga RSz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Muffinek - awatar
Muffinek
10
Add alt here
Dołącz do listy
Aleksandra Sip - awatar
Aleksandra Sip
100
Lily and Anthony - awatar
Lily and Anthony
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od Molly - awatar
Od Molly
50
Dorota Ornoch - awatar
Dorota Ornoch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail