Zbiórka Amputacja łapy, mleko, szpital.. - zdjęcie główne

Amputacja łapy, mleko, szpital..

1 502 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

ZBIÓRKA ZBIORCZA...

W ostatnim czasie telefon się urywał, zgłoszenie za zgłoszeniem - 6 kociąt do karmienia butelką, 5 maluchów wyrzuconych w kontenerze, w kupach, moczu, jeden martwy..., 7 maluchów wyrzuconych w worku, znowu 1 wyrzucony w kartonie, kilka maluszków z kocim katarem, niską temperaturą, bez mamy, tułające się na osiedlu, wystraszone i płaczące, a na koniec dorosła kotka oswojona w śmietniku... Jakby tego było mało - późnym wieczorem - kociak znaleziony w lesie z martwicą łapy i połamaną żuchwą. Wszystkie wyziębione, głodne, brudne i wystraszone... 

I to wszystko w czasie zaledwie 2 tygodni... Już nie będziemy się rozpisywać, bo brak nam słów na to, co się dzieje... Najważniejsze tylko, że ludzie reagują. Poniżej wstawiamy zdjęcia i liczymy na Wasze wsparcie. Samo mleko dla tylu maluchów to do dzisiaj 400 zł. 3 kociaki na szczęście zaczynają powoli jeść same, ale tu pojawia się kolejny problem - KARMA. Pomóżcie nam spłacić długi w lecznicy za zabiegi, leczenie i hospitalizację. Stajemy na głowie, żeby im wszystkim pomóc. 

Wyrzucone w kontenerze:

Po kąpieli, wizycie u lekarza i odrobaczeniu, kolacja: 

Kotka ze śmietnika:

Wyrzucone w kartonie, butelkowe:

Znaleziony w polu, wyziębiony:

Znaleziony w lesie, martwica łapy, złamana żuchwa:

Po zabiegu amputacji łapy i naprawieniu żuchwy :) 

Wyrzucone w związanym worku:

Komentarze


  • Krystyna - awatar

    Krystyna

    02.10.2019
    02.10.2019

    Dziękujemy wszystkim za pomoc i prosimy o więcej.

1 502 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Leszek Rokosz - awatar
Leszek Rokosz
28
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra Lewińska - awatar
Sandra Lewińska
20
Anonim - awatar
Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij