Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Adaś urodził się w 2013 roku, od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią obustronnego niedowładu z przewagą strony prawej. Adaś jest radosnym uśmiechniętym chłopcem jednak tą radość odbiera mu fakt, iż nie może się samodzielnie poruszać. Adaś nie chodzi, nie stoi, siadanie też sprawia mu trudność. Jedyną szansą dla niego by mógł normalnie funkcjonować i jeździć na wymarzonym rowerze, hulajnodze i bawić się z rówieśnikami, są turnusy rehabilitacyjne, gdzie ma zapewnioną odpowiednią rehabilitację i sprzęt. Jednak są one bardzo drogie. Koszt jednego dwutygodniowego turnusu wynosi około ponad 5500 złotych, a nas niestety nie stać na to by mu to zapewnić. Ostatnio przeszedł bardzo poważną operację (selektywną rizotomię grzbietową) dzięki, której zlikwidowaliśmy spastykę w kończynach dolnych. Jednak po tym Adaś musi zaczynać wszytko od początku i musi mieć dużo więcej i o wiele bardziej intensywną rehabilitację. Dlatego bardzo prosimy o pomoc. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

A.U-K
Trzymam kciuki, buziaki :*
EwaEw Błachut - Organizator zbiórki
Ślicznie dziękujemy :) :*