Zbiórka Wsparcie dla Hery - zdjęcie główne

Wsparcie dla Hery

740 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Historia tej drobnej suczki nie jest sielankowa. Nie wiemy w jaki sposób jej Pani stała się Jej właścicielką, ale uważamy,  że nie była to rozsądna decyzja.

Sunia kocha swą opiekunkę ponad wszystko, spędzają że sobą każdą chwilę i wydawać by się mogło,  że o to właśnie chodzi, by stworzyć ze swym psem zgrany duet.

Niestety w tym wypadku wszystko jest nie tak jak być powinno  :( 

Warunki w jakich żyją są delikatnie mówiąc- trudne !!!

Pokój socjalny, bez kuchni, łazienki,  toalety, do tego kilkumiesięczne niemowlę i sunia, rodząca szczenięta co pół roku. 

Inspektorzy stanęli przed tymi faktami i musieli podjąć decyzję.

Pomóc kompleksowo tej rodzinie nie jesteśmy w stanie , jednak zrobimy wszystko by w tym miejscu szczeniąt już więcej NIE BYŁO !

Prosimy wszystkich o pomoc 😯

Opiekunka suczki, gdy do nich dotarliśmy wydała już szczenięta  do innych rodzin, choć są zbyt maleńkie by opuścić swą mamę 😢

Konsekwencją tego czynu jest zwrot szczeniacza, który tym razem trafił już pod naszą opiekę. 

Niestety nie możemy pozostawić malca z jego mamą, ponieważ istnieje olbrzymie ryzyko, że szczenię zostanie ponownie wydane nieodpowiedzialnej osobie.

Sunię zabraliśmy do lekarza weterynarii by ulżyć Jej przede wszystkim w cierpieniu ogromnej laktacji. Została również odpchlona i odrobaczona .

Gdy tylko dojdzie do siebie kolejnym krokiem będzie wykonanie zabiegu sterylizacji oraz szczepień. 

Prosimy pomóżcie nam uchronić tę suczkę,  przed kolejnymi ciążami i poradami.  Ta psinka ma już i tak wystarczająco trudne życie. 


740 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Zachciał - awatar
Joanna Zachciał
20
Olaa - awatar
Olaa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirabelka - awatar
Mirabelka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij