Zbiórka Wsparcie dla Hery - zdjęcie główne

Wsparcie dla Hery

740 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Historia tej drobnej suczki nie jest sielankowa. Nie wiemy w jaki sposób jej Pani stała się Jej właścicielką, ale uważamy,  że nie była to rozsądna decyzja.

Sunia kocha swą opiekunkę ponad wszystko, spędzają że sobą każdą chwilę i wydawać by się mogło,  że o to właśnie chodzi, by stworzyć ze swym psem zgrany duet.

Niestety w tym wypadku wszystko jest nie tak jak być powinno  :( 

Warunki w jakich żyją są delikatnie mówiąc- trudne !!!

Pokój socjalny, bez kuchni, łazienki,  toalety, do tego kilkumiesięczne niemowlę i sunia, rodząca szczenięta co pół roku. 

Inspektorzy stanęli przed tymi faktami i musieli podjąć decyzję.

Pomóc kompleksowo tej rodzinie nie jesteśmy w stanie , jednak zrobimy wszystko by w tym miejscu szczeniąt już więcej NIE BYŁO !

Prosimy wszystkich o pomoc 😯

Opiekunka suczki, gdy do nich dotarliśmy wydała już szczenięta  do innych rodzin, choć są zbyt maleńkie by opuścić swą mamę 😢

Konsekwencją tego czynu jest zwrot szczeniacza, który tym razem trafił już pod naszą opiekę. 

Niestety nie możemy pozostawić malca z jego mamą, ponieważ istnieje olbrzymie ryzyko, że szczenię zostanie ponownie wydane nieodpowiedzialnej osobie.

Sunię zabraliśmy do lekarza weterynarii by ulżyć Jej przede wszystkim w cierpieniu ogromnej laktacji. Została również odpchlona i odrobaczona .

Gdy tylko dojdzie do siebie kolejnym krokiem będzie wykonanie zabiegu sterylizacji oraz szczepień. 

Prosimy pomóżcie nam uchronić tę suczkę,  przed kolejnymi ciążami i poradami.  Ta psinka ma już i tak wystarczająco trudne życie. 


740 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Zachciał - awatar
Joanna Zachciał
20
Olaa - awatar
Olaa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirabelka - awatar
Mirabelka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij