Zbiórka Na pomoc Pani Agnieszce - zdjęcie główne

Na pomoc Pani Agnieszce

60 950 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 740 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Rak odbiera mi siły. Pomóż mi wygrać z podstępnym przeciwnikiem.

Nazywam się Agnieszka Bogunia. Jestem mamą dwójki dzieci – 7-letniej dziewczynki i 8-letniego chłopca. W 2019 roku rozpoznano u mnie raka jelita grubego z przerzutami. W niedługim czasie przeszłam dwie bardzo ciężkie operacje i poddałam się chemioterapii.

Wykorzystałam wszystkie możliwości leczenia w ramach NFZ, dlatego musiałam podjąć leczenie w prywatnej placówce. Niestety opłaty są bardzo wysokie – tygodniowy koszt leczenia to 6 tysięcy złotych, a koszt całej pierwszej serii to 60 tysięcy złotych. To kolosalna kwota, która przewyższa nasze możliwości finansowe.

Choroba w szybkim tempie wyniszcza mój organizm. Jestem wyczerpana zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nierzadko wykonanie prostej czynności okazuje się czymś ponad moje siły. Na szczęście mój mąż jest dla mnie dużym wsparciem i odciąża mnie w codziennych obowiązkach. Dużą pomoc otrzymuję również od rodziny i przyjaciół. Bez nich po prostu nie dałabym rady.

Wyczerpująca choroba i leczenie onkologiczne są ogromnym obciążeniem dla całej naszej rodziny. Każdego dnia walczę o to, aby moje dzieci nie utraciły poczucia bezpieczeństwa. Nie chcę, aby musiały dorastać w cieniu lęku i z chorobą w tle. Jednocześnie rodzina jest dla mnie największą motywacją, dla nich staram się odnaleźć w sobie resztki sił. Niestety jest to bardzo trudne, przy piętrzących się rachunkach za leczenie.

Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie. Wierzę, że z Waszą pomocą uda mi się pokonać chorobę i zyskać czas, a moje dzieci nie stracą szansy na dorastanie w pełnej rodzinie. Pomóżcie mi zawalczyć o naszą przyszłość!

Serdecznie proszę o nawet najmniejsze wpłaty. Liczy się każda złotówka.


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paweł Piegza - awatar

  Paweł Piegza

  22.01.2023
  22.01.2023

  Życzę dużo siły w walce z chorobą.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2023
  16.01.2023

  Trzymam kciuki za powrót do zdrowia Agusiu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2023
  15.01.2023

  Zdrówka życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.01.2023
  14.01.2023

  Zdrowka życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2023
  13.01.2023

  Zdrowia i uśmiechu mimo wszystko.

60 950 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 740 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 740

W imieniu pani Grażyny Targosz Żelasko - awatar
W imieniu pani Grażyny Targosz Żelasko
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
W imieniu Pani Grażyny Targosz Żelazko - awatar
W imieniu Pani Grażyny Targosz Żelazko
150
Aukcja nr 1321, 1323 - awatar
Aukcja nr 1321, 1323
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Madzia Ks - awatar
Madzia Ks
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij