Zbiórka Amino - zdjęcie główne

Amino

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Piękny rudy kocurek, którego widzicie na zdjęciach, został odłowiony z ulicy w ramach miejskiej akcji kastracji kotów wolno żyjących. Po zabiegu, miał wrócić w miejsce bytowania 🐈 

Jak to jednak czasem przy takich okazjach bywa, okazało się, że rudzielec jest oswojonym, kochanym młodzieńcem, który głośnym wokalizowaniem błaga wręcz człowieka o uwagę, a głaskanie i mizianie ceni ponad wszystko inne na świecie 😻 Dowód? Mruczał, rozkosznie zapuszczając traktorek nawet w trakcie pobierania krwi 🩸

Jaki z tego wniosek? Amino miał kiedyś dom. Świadczy o tym nie tylko jego proludzka postawa, ale również obecność czipa na karku. Dlaczego więc kocurek nie wrócił do swojego właściciela? Kimkolwiek on był, nie zadał sobie nawet trudu, by zarejestrować czip 😖 To wyraźnie pokazuje, że Amino albo uciekł i nikt się tym nawet nie przejął, albo został po prostu z domu wyrzucony… 😿

Zapytacie, skąd się wzięło imię Amino? Gdy zdecydowaliśmy przyjąć się tego słodkiego młodzieńca na stan Fundacji, by nie musiał wracać na ulicę, okazało się, że podobnie, jak w przypadku innego naszego podopiecznego - Vifona - test płytkowy na białaczkę wyszedł dodatni 😢 Może to właśnie z tego powodu ktoś postanowił się go pozbyć…?

Amino, mimo choroby, czuje się jednak dobrze. Obecnie jego największym problemem jest okropna biegunka - nie wiemy, czy to efekt stresu wywołanego nową sytuacją, czy może zmiana karmy. Przy kotach odłowionych z ulicy, trudno stwierdzić, czym żywiły się przed przyjęciem do Fundacji 🤷‍♀️🤷‍♂️

Po szczepieniu, opanowaniu biegunki i obowiązkowej kwarantannie, spróbujemy umieścić Amino w pokoju Vifonka, z nadzieją, że chłopcy się dogadają 🐈🐈‍⬛ Vifon to łagodny, drobny kotek, Amino zaś, jak na 1,5-rocznego młodzika przystało, roznosi energia. Ponadto, czego może nie widać tak dobrze na zdjęciach, rudzielec to duży kot. Na chwilę obecną jest mocno wygłodzony i przez skórę sterczą mu żebra - mimo to waży aż 4,2kg. Jego docelowa waga z pewnością przekroczy 5kg 💪🏻

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w pokryciu kosztów profilaktyki i leczenia Amino 🙏🏻 Wierzymy, że mimo zakaźnej choroby, której jest nosicielem, kocurka czeka długie i szczęśliwe życie, a pobyt w Mruczarni to zaledwie jego pierwszy etap, od którego zacznie się wszystko, co dobre ❤️


Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  02.07.2024
  02.07.2024

  Całkiem niedawno pojawił się w Mruczarni, rozkochał w sobie wszystkich 😍🥰 i... pojechał w świat. 🥲 Ach ten Amino! Lecz nie mamy prawa mieć mu tego za złe, gdyż opuścił fundację, by zamieszkać ze swoimi ludźmi we własnym domu. 😻 Chociaż tęsknimy za tym cudownym rudzielcem - skaczemy z radości, jakie spotkało go szczęście! Amino mruczy już w swoim domku, a my ogromnie dziękujemy Wam za wsparcie zbiórki.

  Zdjęcie aktualizacji 146 161

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
295
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrianna - awatar
Adrianna
20
Monika Szczepańska - awatar
Monika Szczepańska
100
Ełona Curkan - awatar
Ełona Curkan
50
Magda - awatar
Magda
50
Urszula - awatar
Urszula
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij