Zbiórka Luka walczy o życie! - zdjęcie główne

Luka walczy o życie!

350 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Zacznijmy od początku

Luka została znaleziona na jednym z osiedli w Łodzi i stamtąd przyprowadzona do łódzkiego schroniska, skąd trafiła do nas. W dniu znalezienia ważyła 10 kg!

Wystający kręgosłup, odstające żebra, potworny zanik mięśni - tak w skócie można opisać jak wyglądała. Miała też przerażone, wielkie, błagające oczy.

Zdjęcie opisu zbiórki Luka walczy o życie!

Leczenie, diagnozy, nagłe pogorszenie i walka o życie!

Zabralismy Lukę odrazu do DT, nie nadawała się w takim stanie do hotelu. Została wstępnie zbadana w klinice weterynaryjnej, zrobiliśmy badania, wyniki nie były najgorsze. Myśleliśmy, że w takim przypadku wystarczy ciepło domu, miłość człowieka i dobra karma. Niestety nagle doszło do pogorszenia staniu suni!

Luka cierpiała z minuty na minutę coraz bardziej! Nie można bylo czekać do następnego dnia, wieczorem zawieźliśmy ja do kliniki, zapakowaną w koc. Miała ponad 40 stopni gorączki, bardzo bolesny brzuch, brak apetytu i brak chęci do życia. Kolejne badania, kolejne leki i znowu powrót do domu.

Niestety długo nie trzeba było czekać na kolejną nocną wizytę. Leki nie pomagały i sunia czuła się coraz gorzej. Temperatura skakała do ponad 40 stopni. Po całej serii badań, usg, testów, morfologii moczu, w końcu nadeszła diagnoza: zapalenie całego układu pokarmowego! Zmieniono jej leki. Udało się ją ustabilizować, ale może jeść tylko indestinala Royal Canin - 2 puszki dziennie, a koszt jednej puszki to 13 zł!

W tej chwili koszty leczenia to prawie 1000 zł! A przed nami jeszcze dalsze leczenie, kosztowna karma i jak najszybsza sterylizacja, gdyż sunia niestety ma torbiele.

Zdjęcie opisu zbiórki Luka walczy o życie!

Jeszcze długa droga przed nami.

Ciągle walczymy by Luka czuła się lepiej, potrzebujemy wsparcia by móc jej pomóc! Sama nie da rady!

Niestety ostatnia kontrolna morfologia nie wyszła najlepiej...

Pomóżcie nam utrzymac sunie! Bez wsparcia nie damy rady, a nie możemy zostawić jej samej!

Zdjęcie opisu zbiórki Luka walczy o życie!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Ewa - awatar

    Ewa

    25.11.2015
    25.11.2015

    Lucia , życzę Ci zdrówka i kochającej rodzinki

350 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

antoni - awatar
antoni
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Michał - awatar
Michał
10
Alicja - awatar
Alicja
100
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Michał - awatar
Michał
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Alicja - awatar
Alicja
50
Dorota - awatar
Dorota
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij