Walka z nowotworem rozsianym

150 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Aneta Turska - awatar

Aneta Turska

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Walka z nowotworem rozsianym

Stwierdzono u mnie nowotwór

Mam na imię Aneta. W wieku 36 lat stwierdzono u mnie nowotwór piersi przerzutowy, nieoperacyjny, z rozpoczętym procesem przerzutów do wątroby. Jestem leczona paliatywnie. Samotnie wychowuję syna, który również jest pod opieką lekarską.

Zdjęcie opisu zbiórki Walka z nowotworem rozsianym

Synek również jest leczony

Mój syn jest pod opieką neurologa i psychologa ze względu na silne tiki nerwowe głosowe i ruchowe podchodzące pod padaczkę. Jest diagnozowany w kierunku zespołu touretta. Nasza sytuacja pogorszyła się dramatycznie, kiedy ZUS mimo orzeczenia o całkowitej niezdolności do pracy nie przyznał mi renty. MOPS również odmówił pomocy ponieważ alimenty mojego dziecka nieznacznie przekraczają ich średnią. Tak więc jestem zarejestrowana w urzędzie pracy, aby mieć ubezpieczenie. Jedynym naszym dochodem są alimenty mojego dziecka. Jeszcze raz z całego serca dziękuję wszystkim za miłe słowa i udostępnianie.

Zdjęcie opisu zbiórki Walka z nowotworem rozsianym

Proszę o wsparcie!

Nasza sytuacja materialna jest trudna – pieniędzy ledwie starcza na codzienne wydatki i wyżywienie. Brakuje mi środków na leki, dojazdy do lekarzy, konsultacje lekarskie oraz ubrania, przybory szkolne itp. Bardzo proszę Państwa o wsparcie abym mogła żyć jak najdłużej dla mojego synka.

Zdjęcie opisu zbiórki Walka z nowotworem rozsianym
150 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Aneta Turska - awatar

Aneta Turska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Joanna - awatar
Joanna
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Dominika - awatar
Dominika
10
Joanna - awatar
Joanna
10
justyna - awatar
justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij