Zbiórka Aron, wybacz swojemu Panu! - zdjęcie główne

Aron, wybacz swojemu Panu!

45 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wiele już widzieliśmy, ale historia Aronka poruszyła nasze serca

Wiele już widzieliśmy, dużo słyszeliśmy, mnóstwo przeżyliśmy i... sporo przepłakaliśmy, głównie z powodu bezsilności. Ale wciąż nie możemy zrozumieć, jak można w taki sposób pożegnać psa, którego miało się przez 7 lat. Opiekowało się nim od szczeniaka i o którym się mówiło, że kocha się go nad życie.

Jak można tak uciec z domu, na widok naszego samochodu jadącego już po psiaka.

Aronku wybacz swojemu Panu, który nie pożegnał się z Tobą. Twój Pan uciekał w kapciach do pobliskiego lasu (niestety widzieliśmy to), bo był najwyraźniej zbyt wrażliwy, by Cię pożegnać. Wybacz też Twojej Pani, która, jeszcze się zataczając, wyprowadziła Cię na ulicę i zostawiła bez pożegnania, by zaraz potem wrócić po kolczatkę, bo może się jeszcze przyda!

Nie używamy kolczatek, ale nie oddaliśmy jej. Zostawiliśmy Tobie na pamiątkę... Mieszkałeś w domu, w którym alkohol lał się strumieniami, zawsze starczało na upicie się, ale zabrakło by Cię leczyć. Taniej wyszłoby uśpienie, też zresztą na koszt fundacji.

A my, na przekór "kochanym byłym właścicielom", nie uśpimy Cię, bo chcemy Cię leczyć! 

Zdjęcie opisu zbiórki Aron, wybacz swojemu Panu!

Chcemy o Ciebie zawalczyć!

Mądry, dostojny psie. Wybacz ludziom, którzy stchórzyli. Zaufaj ludziom, którzy chcą o Ciebie walczyć! 

Chcemy Cię zdiagnozować. Być może będzie Cię czekać amputacja łapy, zobaczymy, sprawdzimy - na uśpienie zawsze jest czas...

Lewa łapa Arona jest w złym stanie. Napuchnięta, z pękniętą skórą i wyciekającą ropą. Podobno 2-3 miesiące temu pies nadział się na zardzewiały drut kolczasty, rana byla duża, ale właściciele uznali, że zagoi się samo "jak to na psie".

Potem było już tylko gorzej. Psiak wylizał ranę do kości, i wdało się zakażenie - piszczał z bólu, przestał chodzić. Nie mogła patrzeć na to osoba z sąsiedztwa, która zawiadomiła nas o dramacie Arona. Aron jest od teraz pod naszą opieką. Byli właściciele zrzekli się do niego praw.

Zdjęcie opisu zbiórki Aron, wybacz swojemu Panu!

Pomóżcie nam ratować Aronka!

Kochani, jeżeli też uważacie, że warto zawalczyć o zdrowie i życie Arona, pomóżcie nam!

Potrzebujemy wpłat na diagnostykę psa, na dobrej jakości karmę bytową (pies podczas jazdy zwymiotował nieprzetrawioną śmierdzącą kiełbasianą breją ze sznurkami i kawałeczkami folii z wędlin). Być może będzie potrzebna też amputacja łapy i długa rehabilitacja.

On liczy na Waszą pomoc. Widzieliśmy, że Aron chce żyć!

Zdjęcie opisu zbiórki Aron, wybacz swojemu Panu!
45 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Maximilian - awatar
Maximilian
10
Anna - awatar
Anna
10
Anna - awatar
Anna
10
Beata - awatar
Beata
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij