Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

To jest Aron, który jakiś czas temu trafił pod naszą opiekę, szkoda słów na to by opisać jak to się stało, ale nie chcąc żeby trafił z deszczu pod rynnę, przejęliśmy nad nim opiekę. Aron przebywa w hoteliku u Ingi, która pracuje z nim po kilka godzin dziennie. Aron jest cudownym, pięknym psem w typie owczarka, jest w zasadzie mieszańcem belgijskiego i niemieckiego, nie miał szczęścia i trafił do patologii. Mimo to do ludzi jest dobrze nastawiony, gorzej z innymi zwierzętami, po prostu ich nie akceptuje i to się w jego przypadku nie zmieni.
Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który nie będzie kombinował jak to Arona przyzwyczaić do innych piesków czy kotków.
Znamy ten charakter, w naszej Fundacji przebywa już jego brat Lucky, który także wyadoptowany wcześniej z innej fundacji do patologii, wylądował w końcu u nas. Bardzo prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Aron to czterolatek, wszystkie zabiegi weterynaryjne i profilaktyka ogarnięta. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu hoteliku. To koszt 700 zł miesięcznie.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
