Zbiórka Pilna transfuzja krwi dla Artka! - zdjęcie główne

Pilna transfuzja krwi dla Artka!

615 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Artek - potrzebna transfuzja krwi!

Pewno dnia na podwórku Pani Ani pojawił się on, biało-czarny kocur. Jedna wielka kupka nieszczęścia z trudem stojąca na czterech łapkach. Wycieńczone i odwodnione zwierzę zostało zabrane do lecznicy. Wykonane badania potwierdziły zaawansowaną białaczkę. Pani Ania nie mogła niestety zabrać go do domu – z obawy o swoje kocie stado. Kilka dni kocurek mieszkał na podwórku u swojej zbawczyni. Nie było to jednak odpowiednie miejsce dla tak chorego zwierzęcia. Biedak trafił pod naszą opiekę i otrzymał imię Artek.

W naszej lecznicy powtórzyliśmy badanie krwi. Wyniki morfologii są tragiczne. Tylko 900 tysięcy czerwonych krwinek, hemoglobina 2,9, hematokryt – drastycznie poniżej normy. Takie wyniki to praktycznie wyrok. Jedyną szansą dla Artka jest transfuzja.Grupa krwi została już oznaczona. Transfuzja odbędzie w najbliższych dniach – jak tylko dotrze do nas krew. To zabieg ratujący życie – być albo nie być dla Artka. Każde zwierzę zasługuje na to, aby o nie zawalczyć – jeśli jest, choć cień nadziei.

Wierzymy, że Artkowi będzie jeszcze dane zaznać dotyku ludzkich dłoni - smyrania pod brodą i głaskania po łebku. Że będzie mógł poczuć, co to znaczy mieć pełny brzuch i nie musieć martwić się o jedzenie, poczuć się bezpiecznym.

Artek błaga Was o pomoc w pokryciu kosztów oznaczenia grupy krwi i jej przetoczenia. Tylko tyle lub, aż tyle możemy dla niego zrobić licząc na to, że organizm podejmie walkę. Pomóżmy Artkowi wygrać tę bitwę!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2017
  16.05.2017

  Powodzenia! <3

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   17.05.2017
   17.05.2017

   Dziękujemy! <3

615 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Ewa Gawlikowicz - awatar
Ewa Gawlikowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Szopa - awatar
Anna Szopa
20
Viola Sadowska - awatar
Viola Sadowska
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij