Zbiórka Pilna transfuzja krwi dla Artka! - zdjęcie główne

Pilna transfuzja krwi dla Artka!

615 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Artek - potrzebna transfuzja krwi!

Pewno dnia na podwórku Pani Ani pojawił się on, biało-czarny kocur. Jedna wielka kupka nieszczęścia z trudem stojąca na czterech łapkach. Wycieńczone i odwodnione zwierzę zostało zabrane do lecznicy. Wykonane badania potwierdziły zaawansowaną białaczkę. Pani Ania nie mogła niestety zabrać go do domu – z obawy o swoje kocie stado. Kilka dni kocurek mieszkał na podwórku u swojej zbawczyni. Nie było to jednak odpowiednie miejsce dla tak chorego zwierzęcia. Biedak trafił pod naszą opiekę i otrzymał imię Artek.

W naszej lecznicy powtórzyliśmy badanie krwi. Wyniki morfologii są tragiczne. Tylko 900 tysięcy czerwonych krwinek, hemoglobina 2,9, hematokryt – drastycznie poniżej normy. Takie wyniki to praktycznie wyrok. Jedyną szansą dla Artka jest transfuzja.Grupa krwi została już oznaczona. Transfuzja odbędzie w najbliższych dniach – jak tylko dotrze do nas krew. To zabieg ratujący życie – być albo nie być dla Artka. Każde zwierzę zasługuje na to, aby o nie zawalczyć – jeśli jest, choć cień nadziei.

Wierzymy, że Artkowi będzie jeszcze dane zaznać dotyku ludzkich dłoni - smyrania pod brodą i głaskania po łebku. Że będzie mógł poczuć, co to znaczy mieć pełny brzuch i nie musieć martwić się o jedzenie, poczuć się bezpiecznym.

Artek błaga Was o pomoc w pokryciu kosztów oznaczenia grupy krwi i jej przetoczenia. Tylko tyle lub, aż tyle możemy dla niego zrobić licząc na to, że organizm podejmie walkę. Pomóżmy Artkowi wygrać tę bitwę!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.17
  16.05.17

  Powodzenia! <3

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   17.05.17
   17.05.17

   Dziękujemy! <3

615 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Ewa Gawlikowicz - awatar
Ewa Gawlikowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Szopa - awatar
Anna Szopa
20
Viola Sadowska - awatar
Viola Sadowska
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij