Zbiórka Transport dla Maciusia - miniaturka zdjęcia

Transport dla Maciusia

Zbiórka Transport dla Maciusia - zdjęcie główne

Transport dla Maciusia

2 098 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Kamila Rezmer - awatar

Kamila Rezmer

Organizator zbiórki

Historia ze szpitalami, mojego najmłodszego synka zaczęła się w momencie podania drugiej dawki szczepionki na wzwb. Od tego czasu wszystko się zmieniło. Udar, nagły. Spowodował spustoszenie w naszym życiu. Od lutego naszym drugim domem są szpitale. Dlatego też teraz zwracam się z olbrzymią prośbą o wsparcie. Zabrakło nam pieniędzy na przetransportowanie małego do Szczecina, do ZOZ Zdroje. Po operacjiwycięcia krwiaków w mózgu (krniotomia czołowo- skroniowo- ciemieniowa), którą Maciuś miał w czerwcu wróciliśmy do domu. Niestety parę dni temu pojawił się wyciek płynu mózgowego. Pani neurolog załatwiła nam miejsce w Szczecinie. Jednakże nie mogła załatwić już transportu - musielibyśmy być na oddziale, a sprawa jest dla neurochirurga a nie dla neurologa. Tak więc zaczęła sie wycieczka po szpitalach, oddziałach, Izbach Przyjęć. Wszyscy mówili to samo- mam obserwować, nic więcej nie pomożemy. Zalatwilam nawet wizytę w Gdańskim oddziale NFZ. Pojechałam. Tam się dowiedziałam, że oni nic nie mogą, bo oni na oddziały nie wystawiają żadych zgód na transport, na oddział. I w ten sposób jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Musimy mieć transport prywatny. Firma przewozowa Nord Trans może nas przewieźć w czwartek już. Kwestia jest tylko finansowa. Potrzebujemy 1400 zł. Tyle wynosi pełna kwota transportu. Dlatego też proszę o pomoc. Na chwilę obecną nie posiadam aż takich pieniędzy, żeby zapłacić. Będę wdzięczna za każdą wpłatę. Dziękuję w imieniu synka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.17
  09.08.17

  trzymam kciuki za maluszka. bądźcie silni!

 • M.F. - awatar

  M.F.

  08.08.17
  08.08.17

  zdrówka życze

 • Kama - awatar

  Kama

  08.08.17
  08.08.17

  Powodzenia

 • Ag No - awatar

  Ag No

  08.08.17
  08.08.17

  Trzymam kciuki za Was! Nie dajcie sie systemowi

 • Ania Radowicz - awatar

  Ania Radowicz

  08.08.17
  08.08.17

  3mam kciuki za was!

2 098 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Kamila Rezmer - awatar

Kamila Rezmer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Chuj - awatar
Chuj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Hasedi Kerob - awatar
Hasedi Kerob
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gerlecka - awatar
Gerlecka
20
Cindy Shea - awatar
Cindy Shea
13
Magdalena Rorbach - awatar
Magdalena Rorbach
50
T.W. - awatar
T.W.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij