Zbiórka Transport dla Maciusia - zdjęcie główne

Transport dla Maciusia

2 098 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Kamila Rezmer - awatar

Kamila Rezmer

Organizator zbiórki

Historia ze szpitalami, mojego najmłodszego synka zaczęła się w momencie podania drugiej dawki szczepionki na wzwb. Od tego czasu wszystko się zmieniło. Udar, nagły. Spowodował spustoszenie w naszym życiu. Od lutego naszym drugim domem są szpitale. Dlatego też teraz zwracam się z olbrzymią prośbą o wsparcie. Zabrakło nam pieniędzy na przetransportowanie małego do Szczecina, do ZOZ Zdroje. Po operacjiwycięcia krwiaków w mózgu (krniotomia czołowo- skroniowo- ciemieniowa), którą Maciuś miał w czerwcu wróciliśmy do domu. Niestety parę dni temu pojawił się wyciek płynu mózgowego. Pani neurolog załatwiła nam miejsce w Szczecinie. Jednakże nie mogła załatwić już transportu - musielibyśmy być na oddziale, a sprawa jest dla neurochirurga a nie dla neurologa. Tak więc zaczęła sie wycieczka po szpitalach, oddziałach, Izbach Przyjęć. Wszyscy mówili to samo- mam obserwować, nic więcej nie pomożemy. Zalatwilam nawet wizytę w Gdańskim oddziale NFZ. Pojechałam. Tam się dowiedziałam, że oni nic nie mogą, bo oni na oddziały nie wystawiają żadych zgód na transport, na oddział. I w ten sposób jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Musimy mieć transport prywatny. Firma przewozowa Nord Trans może nas przewieźć w czwartek już. Kwestia jest tylko finansowa. Potrzebujemy 1400 zł. Tyle wynosi pełna kwota transportu. Dlatego też proszę o pomoc. Na chwilę obecną nie posiadam aż takich pieniędzy, żeby zapłacić. Będę wdzięczna za każdą wpłatę. Dziękuję w imieniu synka.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.2017
  09.08.2017

  trzymam kciuki za maluszka. bądźcie silni!

 • M.F. - awatar

  M.F.

  08.08.2017
  08.08.2017

  zdrówka życze

 • Kama - awatar

  Kama

  08.08.2017
  08.08.2017

  Powodzenia

 • Ag No - awatar

  Ag No

  08.08.2017
  08.08.2017

  Trzymam kciuki za Was! Nie dajcie sie systemowi

 • Ania Radowicz - awatar

  Ania Radowicz

  08.08.2017
  08.08.2017

  3mam kciuki za was!

2 098 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Kamila Rezmer - awatar

Kamila Rezmer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Chuj - awatar
Chuj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Hasedi Kerob - awatar
Hasedi Kerob
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gerlecka - awatar
Gerlecka
20
Cindy Shea - awatar
Cindy Shea
13
Magdalena Rorbach - awatar
Magdalena Rorbach
50
T.W. - awatar
T.W.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij