Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witajcie.
Postanowiłam utworzyć zbiórkę dla mojego kota Mirona. Potrzebuje operacji.
Ma przepuklinę przez którą coraz gorzej się porusza a co za tym idzie sprawia mu to ból.
Gdybym mogła przesłanym to na siebie aby mój kociak nie cierpiał.
Miron jest kotem, który znaczy dla mnie bardzo wiele. Po śmierci mamy stał się dla mnie wszystkim. Nie chcę aby cierpiał i pragnę aby znowu był radosnym kociakiem uwielbiającym zabawę.
Każda złotówka się liczy.
Za każdy grosz będę dozgonnie wdzięczna.
Niestety sama nie mam tylu pieniędzy aby wyłożyć na operację mojego skarba. Udało mi się odłożyć już 380 zl. Potrzebuję jeszcze 500.
Za każdą pomoc serdeczne i tysiąckrotne dziękuję.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
