Beata Fidecka
Kochani dziękuję za tak wielkie zaangażowanie w zbiórkę, jesteście cudowni :) niech to dobro, które okazujecie, powróci do Was. Dziękuję z całego serca, w swoim imieniu i w imieniu chłopców Karolka, Kamilka i Sebastianka oraz Ich taty Rafała.





